Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Latvijas Nafta

Reizes skatīts: 12147
Latvijas Nafta
Latvijas Nafta
Latvijas Nafta
Karte

Apraksts


SIA "EAST - WEST TRANSIT" ir uzņēmums ar vietējo kapitālu, kas Latvijas degvielas tirgū darbojas kopš 1996. gada. Laika gaitā tika nodibināta sadarbība ar valsts akciju sabiedrību "Latvijas Nafta", un turpmāk SIA "EAST - WEST TRANSIT" veic savu darbību zem preču zīmes "Latvijas Nafta". SIA "EAST - WEST TRANSIT" apgrozījums pērn sasniedza vairāk nekā 55 miljonus latu. Klientu lokā ir gan mazās zemnieku saimniecības, gan starptautiski pazīstami ražošanas uzņēmumi.

 

Degviela tiek ievesta, sadarbojoties ar naftas pārstrādes rūpnīcām. SIA “EAST WEST TRANSIT” nodarbojas ar benzīna, dīzeļdegvielas, kuģu degvielas, marķētās apkures degvielas, kā arī lauksaimniecības degvielas tirdzniecību. Latvijas teritorijā atrodas trīs SIA „EAST - WEST TRANSIT” naftas bāzes – Rēzeknē, Cēsīs, Liepājā. Atrašanās vieta ļauj piegādāt degvielu klientam iespējami operatīvi un ekonomiski uz jebkuru norādīto vietu. SIA “EAST -WEST TRANSIT” pārraudzībā ir degvielas uzpildes stacijas „Latvijas Nafta”, kurās tiek piedāvāta kvalitatīva degviela, kas atbilst jaunākajiem Eiropas Savienības standartiem.

 

Šo staciju tīklu veido 32 stacijas, kuras darbojas ne tikai Rīgā, Cēsīs, Liepājā, Ventspilī, Rēzeknē, bet arī šo pilsētu apkārtnē un tādējādi aptver visus Latvijas reģionus. Pavisam uzņēmumā ir nodarbināti ap 250 cilvēku – gan administrācijā, gan apkalpošanas sektorā.

Kontaktinformācija

  • Novads: Rīga (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: Lubānas iela 66, Rīga, LV -1073
  • Kontaktpersona: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!