Pirmdiena, 15. Aprīlis, 2024
Gastons, Aelita
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Grupa Veldze

Reizes skatīts: 8083
Grupa Veldze
Grupa Veldze

Apraksts


Kārtīgu balles mūziku spēlē grupa „Veldze”, kura lieliksi spēj apvienot senas dziesmas jaunās skaņās, pie tam tādā izpildījumā, ka malā nespēj nosēdēt neviens. Esam trīs jautri un atraktīvi muzikanti (saksofons, ģitāra, sintezators), kuriem pēc vārda kabatā nav jāmeklē!

Ballīšu un sarīkojumu mūzika - šajā sadaļā ietilpst diezgan plaša stilu dažādība, jo esam profesionāli mūziķi un varam piedāvāt visdažādāko stilu mūziku.

Repertuārā skaņdarbi sākot no tautasdziesmas un beidzot ar kārtīgu rokenrolu. Dziedam un spēlējam latviešu, krievu, angļu valodās. Vakara gaitā vadam arī dažādas atrakcijas un rotaļas.

Piedāvājam arī pilnīgi dzīvu mūziku - saksofons, bass (arī kontrabass), taustiņi (arī akordeons), balss, ģitāras, bungas. Nepieciešamības gadījumā sadarbojamies arī ar citiem mūziķiem. Ir iespēja mainīt sastāva lielumu no dueta līdz pilnam satsāvam 5 (un vairāk) mūziķu sastāvā! Varam būt pavadošais satstāvs dažādiem dziedoņiem, vai arī muzikālos konkursos un šovos!

Šo gadu laikā esam spēlējuši visvisādus svētkus un godus (kāzas, jubilejas, koorporatīvie pasākumi u.t.t.) ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās!

Kontakti:

+371 26305833 (Uģis)
fullhouse@inbox.lv

+371 28667347 (Uldis)

Kontaktinformācija

  • Novads: Citur
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: Uģis, Uldis

Viesu grāmata

Ieva
22.07.2014 14:04:43
Bija superīga kāzu ballīte pateicoties puišiem no grupas Veldze!
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!