Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Grupa Zaļā Nakts

Reizes skatīts: 6606
Grupa Zaļā Nakts
Grupa Zaļā Nakts
Grupa Zaļā Nakts
Video

Apraksts


Bez mūzikas Zeme nerotē, un ZAĻĀ Nakts zin, ko saka. Mēs mākam iegriezt deju placi tā, lai tieši Jūsu kāzas, jubileja vai dzimšanas dienas ballīte  paliek atmiņā vēl uz ilgu laiku!

 

Tieši 4 mūziķu profesionālitāte un liela pieredze var atbrīvot Jūs no rūpēm un ļauj izklaidēties visa vakara garumā! Repertuārā dzirdēsiet gan latviešu hītus, šlāgerus, gan angļu coverus – visu, ko vajag labām svinībām!

 

Grupas ZAĻĀ Nakts biedri :

  • Betija Bite (vokāls)
  • Toms Jēkabs Kagainis (bungas)
  • Arturs Niklāvs Jefremovs (basģitāra)
  • Valērija Kravale (ģitāra)

- Valērija Kravale ģitārspēli sāka apgūt tālajā 2010.gadā, klausoties dažādas populāras un skanīgas dziesmas. Šogad tā ir pabeigusi profesionālo mūzikas skolu BJMK Rokskolu, uzstājusies Valkas Rokanaktī, klubā NABAKLAB Rīgā, Jelgavas Kreklos un vēl daudz kur citur. Valērija spēlējusi grupā The Travellers un Taking Earth, kā arī regulāri uzstājas kā solomāksliniece un šovasar sākusi rakstīt savu albumu.

- Betija Bite ir talantīga un jautra dziedātāja no Jūrmalas. Betija vokālo mākslu mācījusies grupā LAI Skan Jelgavā, kā arī gājusi mūzikas skolā Jūrmalā. Betija kopā ar Valēriju ir spēlējusi dažādas balles un pasākumus ar grupu The Travellers.

- Arturs N.Jefremovs ir ZAĻĀ nakts basists, ko visi zin kā "ritma un cilvēku vistuvāko līdzjūtēju". Arturs jau bērnībā ir sācis spēlēt mūziku un loģiski spriest par lietām pasaulē. Arturs spēlējis tādās grupās Reaching Spain, Krējums, The Graduates un piespēlējis arī dažādiem muzikantiem ierakstos, viens no tiem ir Miks Galvanovskis. Arturs ir piedalījies dažādos mūzikas projektos, viens no tiem ir Bulgārijas mūzikas festivāls.

- Toms Jēkabs Kagainis ir plaši pazīstams mūziķu sabiedrībā kā ļoti labs un tehnisks bundzinieks. Toms bungas sāka spēlēt 2011.gadā, vasarās slēdzoties savā bungu studijā Jelgavā un spēlējot daudz stundas bez apstājas. Viņš spēlē grupā MADARA, kā arī džeza grupā Art Opala. Toms ir spēlējis kopā ar Arturu grupās The Graduates, Reaching Spain, kā arī koncertējis tūrē Kanāriju salās, Briselē un Bulgārijas mūzikas festivālā, kā arī sadarbojies ar the Sound Poets un Dona skaņu producentu Krišjāni Geidānu, dziesmu aranžēšanu un izpildīšanu ar Ralfu Eilandu festivālā Bildes, kā arī sadarbību ar Latvijas roka leģendu Johnny Salamande.

Mēs, dažādu stilu mūziķu kopums, zinām, ko vajag Jūsu pasākumiem! Mēs mākam padarīt deju placi KARSTU!

Kontakti:

Mob.tālr.28888203

e-pasts : zalanakts@gmail.com

Seko jaunumiem :

Facebook lapā – Zaļā Nakts

Youtube kanālā – grupa Zaļā Nakts

Kontaktinformācija

  • Novads: Jelgavas novads (bij.Jelgavas rajons)
  • Adrese: Jelgava
  • Kontaktpersona: Valērija K

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!