Pirmdiena, 19. Augusts, 2019
Melānija, Imanta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pasākumi

Uz sākumu Uz šodienas pasākumiem Pievienot pasākumu

Meklēt pasākumu

 
"Kaimiņu dienas " Kultūras pils Ziemeļblāzma


24.maijā no plkst. 11.00 līdz 16.00, kultūras pils "Ziemeļblāzma" parkā notiks "Kaimiņu dienas "

Kaimiņu dienas pasākuma galvenais mērķis ir apvienot blakus esošo mikrorajonu iedzīvotājus, daloties ar jaunāko informāciju par dažādām iedzīvotājiem interesējošām tēmām: kultūru, izglītību, vides attīstību, sociālo jomu, u.c. Kaimiņu dienu pasākums tiek plānots Sarkandaugavas, Čiekurkalna, Vecmīlgrāvja, Vecāķu, Mangaļsalas apkaimju iedzīvotājiem.Svētkus atklās Kultūra pils Ziemeļblāzma pūtēju orķestris "Auseklītis" ar diriģentu Haraldu Bārzdiņu un pasākumu vadīs šarmantais mūziķis, “cilvēks- orķestris", Kaspars Pudniks.

Galvenais akcents būs pašu iedzīvotāju māksliniecisko kolektīvu dižošanās ar savām prasmēm un talantiem, kas izkopti vairāku gadu laikā. Ansambļi, deju kolektīvi, folkloras kopas, solisti, bērnu deju kolektīvs “Bitīte”, dueti un citas apvienības viena pēc otras kāps uz skatuves, lai rādītu apmeklētājiem savus talantus.

Darbosies radošās darbnīcas – BJC “Laimīte” piedāvās uzstatisīt “Mīļo ziedu” , mazo dāvaniņu, 3D papīra apsveikumu. Varēs apskatīt radošo izstādi “Jaunie mākslinieki” no Ziemeļblāzmas pils pulciņa. Kaimiņu dienās Rīgas Ziemeļu izpilddirekcijas pārstāvji informēs iedzīvotājus par rajona attīstības plāniem, stāstīs par jau paveikto un apmeklētāji varēs uzdot sev interesējošos jautājumus šajā aktivitātē. Piedalīsies skolēnu koris no Rīgas Rīnūžu vidusskolas.

Kaspars Pudniks spēles vijoli un aicinās iedzīvotājus iesaistīties radošās darbnīcās. Dzīvnieku patversmes “Ķepu Ķepā” darbinieki izglītos apmeklētājus par dzīvniekiem un iespēju tos adoptēt. Kaimiņu dienas nav iedomājamas bez tējas darbnīcām, jo tēja ir tas dzēriens, kas visbiežāk tiek izmantots nesteidzīgu sarunu papildināšanai kopā ar kaimiņiem. Radošās darbnīcas galvenais motīvs būs atsvaidzināt sabiedrības zināšanas par “tautas medicīnu”, kuras pamatā ir dažādi zāļu un nezāļu novārījumi. Tējas darbnīca būs ne tikai vieta, kurā smelties jaunas prasmes tēju sagatavošanā, bet tā būs vieta, kur pulcēties, lai dalītos ar savu senču gudrībām, rosinot sirsnīgas sarunas pie tējas tases.

Veselīga dzīvesveida piekritējiem tiks piedāvātas meistarklases par dažādām tēmām. Meistarklašu galvenais vadmotīvs būs veselība šī vārda

visdaudzpusīgākajā izpratnē. Kā ēst? Kā domāt citādāk? Kā saprast sevi labāk? Tie ir lieli jautājumi uz kuriem varēs rast atbildes. “Topi vesels” komanda ar Indru Šternbergu piedāvās nesteidzīgi baudīt, ieklausīties, izgaršot, iedziļināties - sarunas par un ap veselību tiem, kas vēlas uzlabot sev veselību.

Kaimiņu dienu pasākumā piedalīsies daudz radošo kolektīvu un mākslinieku, kuri radīs siltu un omulīgu atmosfēru apmeklētājiem, sniegs burvīgu muzikālo baudījumu un iespēju izdejoties aktīvākas mūzikas pavadījumā.Ieeja bez maksas

Organizē: Rīgas Ziemeļu izpilddirekcija


Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!