Otrdiena, 20. Augusts, 2019
Bernhards, Boriss
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pasākumi

Uz sākumu Uz šodienas pasākumiem Pievienot pasākumu

Meklēt pasākumu

 
Viedā orientēšanās spēle “Pa vēstures pēdām” Piņķi


22.maijā Piņķos notiks viedā orientēšanās spēle, veltīta Babītes novada vēsturiskajiem notikumiem, “Pa vēstures pēdām”.Viedā orientēšanās – tā ir spēle, kuras dalībnieki, izmantojot viedierīces (telefonus vai planšetes), meklē apslēptus kontrolpunktus. Katrā kontrolpunktā novietots digitāls kods.

Aktivizējot šo kodu ar viedierīci, tiek saņemts kāds jautājums vai uzdevums.

Ja spēles dalībnieki būs vērīgi un spēs orientēties vidē, kā arī atsaukt atmiņā dažādus faktus par Piņķu vēsturiskajiem notikumiem, tad iegūt atbildes uz šiem jautājumiem un atrisināt uzdevumus izdosies pavisam raiti.

Dalībai orientēšanās spēlē aicinām pieteikties:Babītes novada ģimenes 3 līdz 5 cilvēku sastāvā. Īpaši aicinām piedalīties ģimenes, kuru bērni mācās no 1. līdz 6. klasei;

Jauniešu komandas 5 cilvēku sastāvā no 7. – 12. klasei. (Lūgums, iesniedzot pieteikumu dalībai spēlē, pievienot arī vecāku parakstītu atļauju);

Citas komandas.

Kā pieteikties?1) Komandai jāizdomā nosaukums, kas saistīts ar vēstures notikumiem Babītes novadā.2) Aizpildīta pieteikuma anketa (ja komandā visi dalībnieki ir nepilngadīgi – arī vecāku parakstīta atļauja) līdz 10.maijam jāsūta uz e-pastu biruta.grinfelde@babite.lv vai jāpiesakās pie vēstures skolotājas Baibas Atmanes, e-pasts: baiba.atmane@bvsk.lv.Dalībnieku ievērībai! Komandu skaits ierobežots. Spēlei tiks apstiprinātas un reģistrētas pirmās 30 komandas.Programmā:Plkst. 18.00 pulcēšanās pie Kultūrizglītības centra Jūrmalas ielā 14A, Piņķos;Plkst. 18.00 – 18.05 muzikāls sveiciens no Babītes mūzikas skolas kamerorķestra (diriģents Andis Klučnieks) Kultūrizglītības centra lielajā zālē;Plkst. 18.05 – 18.15 instruktāža spēles dalībniekiem Kultūrizglītības centra lielajā zālē;Plkst. 18.20 spēles starts Babītes vidusskolas sporta laukumā (Jūrmalas ielā 17, Piņķos);Plkst. 20.00 noslēgums Babītes vidusskolas sporta laukumā (Jūrmalas ielā 17, Piņķos) – muzikāls sveiciens spēles dalībniekiem, rezultātu paziņošana un apbalvošana, Zemessardzes lauku virtuves baudīšana.Pieteikuma anketa lejuplādējama šeit>>Spēles rezultatīvākie dalībnieki saņems balvas no Babītes novada pašvaldības. Aicinām aktīvi piedalīties arī komandu atbalstītājus!Viedā orientēšanās spēle “Pa vēstures pēdām” tiek organizēta par godu Piņķu kaujām, kas pirms 100 gadiem risinājās Babītes novadā, Latvijas armijas un Neatkarības kara simtgadei veltīto pasākumu cikla ietvaros.


Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!