Otrdiena, 20. Augusts, 2019
Bernhards, Boriss
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pasākumi

Uz sākumu Uz šodienas pasākumiem Pievienot pasākumu

Meklēt pasākumu

 
Mīlētākās pilsētas svētki Sigulda


Trīs dienas, no 31. maija līdz 2. jūnijam, Sigulda svinēs Mīlētākās pilsētas svētkus. Novadnieki un pilsētas viesi gaidīti svētku aktivitātēs, baudot aizraujošo programmu un uzgavilējot svētku gājiena dalībniekiem.Piektdien, 31. maijā, plkst. 18.00, atklājot Mīlētākās pilsētas svētkus, Siguldas debesis iekrāsos gaisa baloni un Svētku laukumu ieskandinās dažādu mūzikas grupu koncerti. Svētku pirmā dienas vakars izskanēs ar grupas „Carnival Youth” koncertu un gaisa balonu gaismošanos.

Tāpat piektdienas pasākumu programma priecēs ar Siguldas novada uzņēmēju izstādes „Nākotnes burziņš” atklāšanu un „Novadu garšas” aktivitātēm – umurkumuru, konkursiem, pavārzeļļu sacensībām, degustācijām un uztura speciālista meistarklasi. Tāpat Svētku laukumā būs iespēja apmeklēt īpašo svētku restorānu „Vasaras garšu dārzs”, baudot dažādu restorānu piedāvājumu nesteidzīgā atmosfērā ar gleznainu skatu uz Gaujas senieleju.

Šogad svētkos iedzīvotāji un viesi varēs piedalīties un gūt balvas uzņēmēju spēlē „Lielais aplis” un „Mazais aplis”, kurā dalībnieki iepazīs Siguldas novada uzņēmumus, to produktus un pakalpojumus, veicot īpašu maršrutu pilsētā un izpildot uzņēmēju sagatavotos uzdevumus.

Sestdien, 1. jūnijā, plkst. 10.00, kā jau ierasts, siguldiešus modinās novada pūtēju orķestri, bet Svētku laukumā turpināsies Siguldas novada uzņēmēju izstāde „Nākotnes burziņš”, projekta „Novadu garša” aktivitātes un svētku restorāns „Vasaras garšu dārzs”. No plkst. 11.00 Siguldas parkos un laukumos savu prieku izdziedās, izdancos un mūzikas skaņās dāvās Siguldas novada amatiermākslas un radošie kolektīvi. Īpaši svētkos izskanēs siguldiešu iemīļotā muzikāli teatrālā dziesmuspēle par Siguldu bērna acīm „Es esmu Sigulda”.

Svētki savu kulmināciju sasniegs sestdien plkst. 19.00 ar Mīlētākās pilsētas svētku gājienu no dzelzceļa stacijas laukuma uz Svētku laukumu – gājienā apvienosies novada uzņēmēji, iestādes, biedrības, amatiermākslas kolektīvi, sabiedriskās organizācijas, mākslinieki, mūziķi, pašvaldības darbinieki un svētku viesi. Gājiena dalībnieki aicināti līdz 27. maijam nosūtīt kolektīva nosaukumu, kontaktpersonu un paredzamo gājiena dalībnieku skaitu uz e-pasta adresi dace.plesa@sigulda.lv. Arī gājiena laikā svētku dalībniekus un viesus priecēs gaisa balonu lidojumi, savukārt pēc gājiena Svētku laukumā notiks koncerts „Ko mīl siguldietis” populāru mūziķu sniegumā un svētku balle ar Ivo Grīsniņa-Grīšļa muzikālo apvienību.

Siguldas svētku izskaņā, turpinot tradīcijas, 2. jūnijā no plkst. 11.00 pils dārzā notiks Siguldas novada izglītības iestāžu kopīgi rīkotā mākslas un jaunrades darbu andele. Īpašais viesis – burvju mākslinieks Robijs Trankalis. Iegūtie līdzekļi tiks ziedoti Allažu bērnu un ģimenes atbalsta centram spēļu laukuma izveidei. Savukārt plkst. 20.00 Siguldas Bobsleja un kamaniņu trasē būs iespēja baudīt deju kolektīva „Vizbulīte” A grupas koncertu „Nošvīkst mani goda svārki, pār pagalmu pārejot”.Ieeja visos svētku pasākumos – bez maksas.


Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!