Pirmdiena, 13. Jūlijs, 2020
Margarita, Margrieta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pasākumi

Uz sākumu Uz šodienas pasākumiem Pievienot pasākumu

Meklēt pasākumu

 
Velomūzikas koncerts Malnavas šmakovkas muzejā Malnavas šmakovkas muzejs


25. jūnijā no Kūku dzelzceļa stacijas startēs "Velomūzika 2019". Jau devīto reizi mūziķi, aktieri un līdzbraucēji mīs pedāļus un mainīs mūziku pret naktsmājām. Šogad Velomūzika izvēlējusies savus ceļus un takas meklēt Latgalē.

Malnavas šmakovkas muzejā 1. jūlijā, sākot no plkst. 20.00 klausītājus priecēs Velomūzikas mūziķi. Velomūzikā šogad piedalīsies jau citos gados sastaptie – bundzinieks Juris Kroičs, taustiņinstrumentu pārvaldnieks Kaspars Tobis no Dzelzs vilka, ģitārists Māris Bīmanis, Latvijas Nacionālā teātra aktieri Kaspars Zvīgulis, Arturs Krūzkops un Ilze Blauberga kā arī mūziķis Kārlis Kazāks. Šogad muzikālajam kolektīvam pievienosies basģitāriste Maija Ušča un ģitārists Aivars Vaišļa. Un nekad jau nevar zināt, kādi vēl pārsteigumi pievienosies paši!

“Prieks, ka Latgale un latgalieši ar savu sirsnību var iedvesmot cilvēkus šurp doties ar velosipēdiem, lai sajust, izbaudīt mūsu noslēpumaino kultūru un ar katru ciemošanās dienu iegūt sev jaunu pieredzi. Tas ir liels gods un patiess prieks uzņemt gan viesus, gan māksliniekus savā sētā.” – uzsver Latgolys šmakovkas muzeja Malnavā saimnieks Jānis Krivtežs.

Līdz šim Velomūzika ir pieveikusi 4000 kilometrus pa Latvijas attālākajiem novadiem, izvēloties mazākos ceļus un aizaugušākās takas, kas ved uz visskaistākajām vietām un notikumiem. Piedzīvoti vairāk nekā 60 koncerti naktsmāju vietās un vēl neskaitāmi muzikāli brīži ceļā. Sekot Velomūzikai ir iespējams vietnē Facebook lapā -https://www.facebook.com/velomuzika.

"Bet mums nepietiek! Velomūzika ir kļuvusi par mūsu aizraušanos. Latvija - par daļu no mums pašiem. Velomūzika mums katram un katram sastaptajam cilvēkam nozīmē kaut ko citu. Man tā ir saaugšana ar savu zemi. Ar savējiem," tā muzikālo ik vasaras piedzīvojumu apraksta tā dalībnieks Kārlis Kazāks.

Noķer Velomūziku tās ceļā, bet, ja tas nav iespējams, tad vienkārši palasi šī gada maršruta pieturpunktus. Tie ir skaisti un īpaši vārdi. Tās ir piepildītas un nepiepildītas mājas. Tās ir vietas, kuras mēs vēlamies sastapt – pirmo reizi vai tajās atgriezties. Neliels ieskats Velomūzikas braucienā 2013. gadā – https://www.youtube.com/watch?v=ZkdN0ypXZaE.

Kūkas, Dieviņi, Rāksala, Marģitava, Zablūdnīki, Arendole, Nīdermuiža, Kozupi, Ārdava, Fintmuiža, Lopoti, Kundzinišķi, Soleimi, Pārpuci, Obročnaja Statja, Dorotpole, Pipiri, Padari, Rubinauci, Svarinci, Škrjabi, Namjoti, Idzepole, Fedorki, Pracapole, Tribuki, Ivdri, Felicianova, Cibla, Franapole, Ierzeļova, Perekļi, Lapatnīki, Īrubine, Sausinīki, Nūmierņa, Svātūne, Čudarīne.

Velomūzikas koncerti:

25.06. Atašienes Annas sētā

26.06. Vecvārkavas Andiņos

27.06. Aulejā, keramiķa Veceļa mājā

28.06. Indrā, Laimes muzejā

29.06. Bukmuižā, Ezerniekos pie Ežezera

30.06. Martišos pie Isnaudas tautas nama

1.07. Malnavas šmakovkas muzejā


Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!