Trešdiena, 12. Augusts, 2020
Klāra, Vizma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pasākumi

Uz sākumu Uz šodienas pasākumiem Pievienot pasākumu

Meklēt pasākumu

 
Alternatīvās mūzikas festivāls LIMBIZKVĪTS 2 Limbažu estrāde


14.00

Pie atvērta loga iepūš vējš un saulē uz palodzes kalst Tavas kedas, kā ilgi neapliets augs, gaida un klusībā kraukšķ, mēģinot pievērst sev uzmanību un pateikt vienu vienīgu vārdu -“Limbizkvīts 2”!!!Festivālā uzstāsies:

Pienvedēja Piedzīvojumi, Sudden Lights, Inokentijs Mārpls , PND, Jūdas graši, Gapoljeri, Bloody Heels, Edgars Šubrovskis, Imants Daksis, The Diamond Blow, Fivesome, Abra uz Loop, DJ Swefi, u.c.

Varēsiet vērot improvizācijas teātra izrādes, leļļu performances un performances bērniem.

Spēkus atgūt ļaus plaša izvēle ar gardien ēdieniem un dzērieniem, vīriešu matu meistari no Royal Dandy Barbershop parūpēsies par sakoptiem un uzprišinātiem vīriem, kā arī citas izklaides!Limbizkvīts – alternatīvs mūzikas un mākslas festivāls, kas notiks 2019.gada 17.augustā Limbažu pilsdrupās. Arī šogad festivāls norisināsies uz divām skatuvēm, kur uz lielās skatuves kāps gan jaunās grupas, gan Latvijā populāru, galvenokārt, alternatīvie un roka mūziķi un mākslinieki. Uz mazās skatuves sagaidāmas netradicionālo teātra formu performances, dzejas lasījumu un hip-hopa saplūšanu, laikmetīgās dejas mākslas paraugdemonstrējumi un vēl citas neierastas, bet ne mazāk interesantas mākslas formas.Biļetes cena: 7,50 EUR.


Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!