Trešdiena, 12. Augusts, 2020
Klāra, Vizma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pasākumi

Uz sākumu Uz šodienas pasākumiem Pievienot pasākumu

Meklēt pasākumu

 
Velobrauciens "Lubāns - Lubāna" Lubāns - Lubāna


17.augustā, sestdienā, Lubāna mitrāja informācijas centrs organizē velobraucienu “Lubāns-Lubāna”. Brauciena galvenais mērķis ir iepazīt Madonas un Lubānas novada apkārtni, tām raksturīgākās dabas ainavas – Lubānas līdzenumu un plašos laukus, kur skatam pavērsies lielie plašumi, plašie meži un skaistie mežu celiņi, Aiviekstes upe, Lubānas mazpilsētas šarms un noslēgumā ūdensrozēs ziedošais Lubāna ezers.

Lubāna ezeru nereti meklē Lubānas pilsētā, bet vienu no otra to šķir 18 ceļu kilometri, brauciena laikā iepazīstot apkārtni arī atradīsim atbildi uz jautājumu, kādēļ Lubāna ezers tomēr nav pie Lubānas pilsētas un kādi apstākļi noteica tā atrašanās vietu mūsdienās.Pulcējamies plkst. 09.30 pie Lubāna mitrāja informācijas centra, („Aiviekstes hidromezgls”, Ošupes pagasts, Madonas novads), X: 677424, Y: 6300729

Lat: 56.8165170, Lon: 26.9068799. Velobrauciena starts plkst. 10.00. Plānotais velo brauciena kopgarums aptuveni 65 kilometri.Velobraucienā aicināts ikviens, tomēr paturam prātā, ka maršruta garums ir 65 km, tāpēc apsveriet savus spēkus, enerģiju un izturību, vēlama ir velo pieredze un iekšējā gatavība doties, zinātkāre un pozitīvs noskaņojums, lai var uzlabot noskaņojumu kādam sagurušākam ceļa biedram.Velobrauciens mūs vedīs pa asfaltu (8 km), grants ceļiem (21 km), kā arī meža ceļiem un pļaviņu, kā arī sniedzot iespēju iepazīties ar apkārtni tā kārtīgi, seklākajā vietā šķērsosim Aiviekstes upi. Brauciena laikā cik vien maksimāli būs iespējams centīsimies izvairīties no intensīvākas satiksmes un sliktākas kvalitātes grantsceļiem, lai radītu drošu un patīkamu braucienu. Braucienā laikā paredzēti vairāki apstāšanās punkti (Zviedziena, Ērgala, dabas taka „Aiviekstes ozoli”, Lubanas baznīca un Amatnieku centrs, kā arī noslēgumā Lubāna ezers).Lubānas pilsētas apkārtnē pusdienas, baudīsim sarūpēto zupu uz ugunskura. Līdz ņemam kādu našķi ceļam, īpaši padomājam par ūdens rezervēm (pusceļā būs viena vieta, kur uzpildīt ūdens pudeles). Kā arī sekojam līdzi laikapstākļiem un parūpējamies par piemērotu apģērbu kā siltam un saulainam laikam, tā arī lietum.‌Velobrauciena dalības maksa 5 EUR, kas tiks ieguldīti pusdienu zupas nodrošināšanā.

Ja kādam nav savs velosipēds, bet ir vēlme doties braucienā, nebēdā! Tieši uz šo pasākumu ir pieejami astoņi velosipēdi, kurus ir iespēja iznomāt. Nomas maksa – 4 EUR par velosipēdu (sazinies ar mums uz zemāk norādīto kontaktinformāciju).Velobraucienam nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, var zvanīt pa tālr.: 29234956 (Ilze, Elīna) vai rakstīt e-pastu uz lubanamitrajs@gmail.com.Dalībnieku skaits ierobežots.


Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!