Trešdiena, 12. Augusts, 2020
Klāra, Vizma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pasākumi

Uz sākumu Uz šodienas pasākumiem Pievienot pasākumu

Meklēt pasākumu

 
„Luknas ezera loks” popularizēšanas velobrauciens Višķi


31. augustā Daugavpils novada Višķu estrādē tiks dots starts reģionālā velomaršruta Nr.779 „Luknas ezera loks” popularizēšanas velobraucienam, iepazīstinot dalībniekus ar tūrisma objektiem, kas aplūkojami, braucot pa šo maršrutu, kā arī, veicinot aktīvu brīvā laika pavadīšanu un riteņbraukšanu kā veselīga dzīvesveida sastāvdaļu, savukārt velosipēdu – kā videi un cilvēkam draudzīgu transportlīdzekli.Braucienā piedalīties tiek aicināts ikviens interesents, sporta entuziasts, riteņbraukšanas fans, pozitīvu emociju un piedzīvojumu meklētājs.Velomaršruta Nr.779 garums ir 17.8 km, paveikt to būs pa spēkam arī velobraukšanas iesācējam, kuram nav īpašas sportiskās sagatavotības. Maršruts sevī ietver Višķu pagasta saimnieciski aktīvāko un ainaviski spilgtāko daļu, ko izbraucot, iespējams tuvāk iepazīt latviešu, krievu, ebreju kultūrvēsturisko mantojumu, vietējo iedzīvotāju ikdienas dzīvi un apskatīt populārākos tūrisma objektus – Ostrovas putnu vērošanas torni, Mola muižas apbūvi un Višķu parku, dzelzceļa staciju, Podgorjes dzirnavas, J. Kudiņa senlietu kolekciju, vairākus dievnamus – Višķu Romas katoļu baznīcu, Daniševkas vecticībnieku lūgšanu namu un pareizticīgo baznīcu, sporta un atpūtas kompleksu, kā arī vairākas atpūtas vietas.Pulcēšanās un reģistrēšanās pasākumam sāksies plkst. 10.30 Višķu estrādē, brauciena starts – plkst. 11.00. Finišs – aptuveni plkst. 14.00.

Velobrauciena organizatori būs parūpējušies par visu dalībnieku labsajūtu pēc pievarētajiem kilometriem. Pārrunāt piedzīvoto un atgūt spēkus varēs relaksējoties pirtiņā un pulcējoties pie kopīga putras katla.

Pasākuma dienā Višķu stadionā plkst. 10.00 notiks arī 1. Višķu atklātais tenisa turnīrs, savukārt vakarā, plkst. 21.00 – Višķu estrādes sezonas noslēguma koncerts un diskotēka.


Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!