Pirmdiena, 6. Jūlijs, 2020
Anrijs, Arkādijs
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pasākumi

Uz sākumu Uz šodienas pasākumiem Pievienot pasākumu

Meklēt pasākumu

 
Retro balle kopā ar grupu Tranzīts Limbažu estrāde


Vasaras noslēgumā, 23.augustā, Limbažu estrādē noritēs RETRO BALLĪTE kopā ar leģendāro deju mūzikas grupu TRANZĪTS.Balles starplaikos apmeklētājus izklaidēs DJ GUNCHS ar populārāko latviešu deju mūziku, kā arī 80 to un 90 to gadu mūzikas hitiem.Varētu teikt, ka šis būs grupas TRANZĪTS 25.gadu jubilejas tūres ieskandināšanas koncerts.

Par grupas dzimšanas dienu tiek uzskatīts festivālu "Sinepes un Medus", kurš noritēja 1994.gadā.Grupa "PEA" - Ralfs Rubenis un Aldis Zaļūksnis ieguva balvas par labākajiem aranžējumiem un dziesmu tekstiem kā arī uzaicinājumu ierakstīt albumu. Lai gan arī iepriekš bija vairākas uzstāšanās publikas priekšā, tieši festivālā gūtie panākumi bija motivācija turpmākajai darbībai.

1995. gada ziemā tika ierakstīts pirmais albums "Paralēlās pasaules" un pirms tā izdošanas tika mainīts grupas nosaukums.Līdz šodienai TRANZĪTS jau izdevis 6 mūzikas albumus, un viņu dziesmas patstāvīgi atrodas dažādu mūzikas topu augšgalos!

Grupai notiek nepārtraukta koncertdarbība, un kādos bēniņos Stāmerienā lēnām top jauni Hiti…Pasākumu drīkst apmeklēt: no 6 gadu vecuma

Pasākuma ilgums: ~6h

Ieeja pasākumā: no plkst. 22:00

Biļetes cena 6 EUR.


Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!