Trešdiena, 12. Augusts, 2020
Klāra, Vizma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pasākumi

Uz sākumu Uz šodienas pasākumiem Pievienot pasākumu

Meklēt pasākumu

 
Saulkrastu Saulrieta skrējiens Jūras Parks, Saulkrasti


Jau par tradīciju kļuvušais skrējiens notiks 23. augustā un kā ierasts vieta paliek nemainīga – Jūras Parks. Šajā burvīgajā vietā arī tiks dots starts pirmajam skrējienam, mazajiem sportistiem līdz 14 gadu vecumam, 1 kilometra distancē. Pasākuma laikā norisināsies dažādas aktivitātes, gan lieliem, gan maziem. Kad mazie skrējēji jau būs noskrējuši, starts tiks dots nopietnajām 7 un 14 kilometru distancēm.

Kā pagājušajā gadā, tā arī šogad dalības maksa 7 un 14 kilometru distancē ir 5 eiro, ko būs iespējams samaksāt reģistrācijas brīdī pirms skrējiena. Nebūs nepieciešams veikt pārskaitījumu, kā tas bija pagājušo gadu, tādējādi atvieglojot dalībnieka pieteikšanos. Mazajiem un jaunajiem skrējējiem 1 kilometra distance bez maksas.

“Saulkrastu Saulrieta Skrējiens” sāksies ar reģistrāciju no plkst. 17:00-17:50 un tad pavisam drīz plkst. 18:00 savas sacensības sāks mazie skrējēji. Starts lielajiem skrējējiem tiks dots aptuveni ap plkst. 19:00.

Pašu labāko un stiprāko skrējēju apbalvošana ir plānota ap plkst. 22:00 un pasākuma oficiālās beigas ir gaidāmas ap plkst. 23:00.

Pieteikties jūs varat mājaslapā www.saulkrasti.lv, vai ejot uz linku https://ej.uz/hs6eIzbaudīt Saulkrastu saulrietu un piedalīties skrējienā jūs aicina “Jauniešu Māja” un "Saulkrastu Sporta Centrs".

 


Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!