Piektdiena, 18. Jūnijs, 2021
Madis, Alberts
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pasākumi

Uz sākumu Uz šodienas pasākumiem Pievienot pasākumu

Meklēt pasākumu

 
Velo-foto orientēšanās seriāls “Apceļo kaimiņus” Mārupe


Velo-foto orientēšanās seriāls “Apceļo kaimiņus” tiek rīkots otro gadu un ir iemantojis lielu popularitāti gan azartiski noskaņoto velobraucēju, gan ģimeņu vidū kā kopīga laika pavadīšanas iespēja.Piedalīties sacensībās var divās grupās:

🚲 IZKLAIDES grupa – pieaugušie/-ais un vismaz viens bērns līdz 14 gadu vecumam, un

🚲 AZARTA grupa – pieaugušie/-ais un/vai bērni no 15 gadu vecuma.Dalība sacensībās ir bez maksas! Distanci un apmeklējamo objektu skaitu nosakāt jūs paši. Galvenais ir iekļauties kontrollaikā!Kas jādara?

1) Veido komandu no 2 līdz 5 cilvēkiem; vecuma ierobežojuma nav

2) Iepazīsties ar nolikumu: http://ejuz.lv/nolikumsvelo

3) Reģistrējies elektroniski, atzīmējot, kurā grupā startēsiet: https://ej.uz/marupesposms2019 līdz 19.septembrim

4) Līdz startam sagatavo savu un bērnu velosipēdu (-s).

5) Saskaņā ar sacensību nolikumu, komandas var pieteikties arī sacensību dienā ne vēlāk kā 60 minūtes pirms starta. Organizatori informē, ka uz vietas var reģistrēt ierobežotu komandu skaitu, atkarībā no tā, cik brīvi numuri un starta komplekti organizatoriem ir pieejami pēc izdales iepriekš reģistrētajām komandām. Tādēļ iesakām pieteikšanos neatlikt uz sacensību dienu!Pasākuma plāns:Sākuma un beigu punkts: pie Mārupes novada domes un Kultūras nama, Daugavas ielā 29 (starts plānots tieši pretī domes un Kultūras nama iekšpagalmam pie Konrādu skvēra, Konrādu ielā 7, Mārupē.🚲 No plkst. 11:00 reģistrēšanās

🚲 11:45 komandu kapteiņu sapulce

🚲 12:00 STARTS

🚲 16:00 KONTROLLAIKA BEIGAS

🚲 ~ 17:00 Apbalvošana🌞 PALDIES sacensību atbalstītājiem – kopvērtējuma lielo balvu sponsoriem: sporta apģērbu un inventāra uzņēmums SIA “Sporta Punkts Latvija”, Sporta komplekss “333”, “SUPfit”, un SIA “BATA logistic”.🌞 PALDIES atbalstītājiem, kas nodrošina dalībniekus ar foršām balvām visa seriāla laikā: KS “Baltijas Dārzeņi” ar zīmoliem “Ezerkauliņi” un “Mārupes gurķi”, AS “Madara Cosmetics”, Starptautiskā lidosta “Rīga”, atpūtas komplekss “Bejas”, dzeramā ūdens ražotājs “Lacuna Aqua” un konditorejas uzņēmums SIA “Pellija A” ar zīmolu Pellia a Gusto.☝️ 📱Neaizmirstiet paņemt līdzi uzlādētas fotokameras un mobilos telefonus!❗️Piedaloties velo-foto orientēšanās pasākumā, jāievēro visi ceļu satiksmes drošības noteikumi❗️📸 🎥 Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts, iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātes vajadzībām.Seko līdzi informācijai Facebook lapās: @Marupesnovads un @Daugava.travelDodies piedzīvojumā, iepazīsti Mārupes novadu un vienkārši pavadi laiku brīnišķīgā kompānijā! Gaidām visus dalībniekus 21.septembrī Konrādu skvērā blakus Mārupes pašvaldības un Kultūras nama ēkai, kur laikā no 11:00-15:00 notiks arī Mārupes rudens ražas gadatirgus, Daugavas ielā 29, Mārupē!Informāciju sagatavoja:

Mārupes novada domes Attīstības nodaļa

+371 67149856

turisms@marupe.lv


Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!