Svētdiena, 23. Februāris, 2020
Haralds, Almants
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pasākumi

Uz sākumu Uz šodienas pasākumiem Pievienot pasākumu

Meklēt pasākumu

 
Velo–foto orientēšanās sacensības “uzmin pedāli” Limbaži


Limbažu novada pašvaldības aģentūra “ALDA”, noslēdzot pludmales sezonu, 15. septembrī ikvienu aktīva dzīvesveida cienītāju aicina piedalīties ‘’Velo – foto orientēšanās sacensībās “uzmin pedāli”’’.Dalībnieku reģistrēšanās notiks Limbažu Lielezera pludmalē, Lielezera ielā 14, no plkst. 10:00 - 10:40. Sacensību starts plkst. 11:00 – finišs no 15:00.Maksimālais dalībnieku skaits komandā – 5, bet ne mazāks kā 2 personas, kurām ir velosipēdista vai autovadītāja tiesības. Viens no komandas dalībniekiem ir kapteinis, kurš uzņemas atbildību par komandu. Velosipēdam jābūt nokomplektētam atbilstoši CSN prasībām.Sacensību maršruta aptuvenais garums ir 20 km. Sacensību laikā komandai jāatrod kartē atzīmētu kontrolpunktu (KP) un vienam vai vairākiem dalībniekiem ir pie tā jānofotografējas.Kontrolpunktu atrašanas secība un maršruts nav noteikts.

Vienam no komandas dalībniekam jābūt interneta pieslēgumam ar whatsapp aplikāciju. Pēc KP atrašanas, bilde jānosūta uz organizatora tel. 20307873. Reģistrējoties, komanda saņems orientēšanas karti un uzdevumu lapu. Pie starta – orientēšanas fotogrāfijas.Komandu pieteikumi jāiesniedz līdz 13. septembrim plkst. 15:00 https://ej.uz/uzminpedali, norādot komandas nosaukumu, kapteiņa vārdu, uzvārdu un telefona numuru.Dalības maksa ir 7 eiro no komandas.

Dalībnieki tiek apbalvoti stundas laikā pēc pēdējās finišējušās komandas. Sacensību rezultāti tiks publicēti Limbažu novada mājaslapā limbazi.lv


Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!