Trešdiena, 5. Augusts, 2020
Osvalds, Arvils
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pasākumi

Uz sākumu Uz šodienas pasākumiem Pievienot pasākumu

Meklēt pasākumu

 
Pārgājiens apkārt Limbažu Lielezeram Apkārt Limbažu Lielezeram


Limbažos viss ir tuvu un ērti sasniedzams kājām! Par to aicinām pārliecināties Eiropas Mobilitātes nedēļas ietvaros. Eiropas Mobilitātes nedēļas European Mobility Week mērķis ir veicināt sabiedrības informētību par pozitīvo ietekmi pārvietojoties ar riteni un kājām, kā arī viedo pilsētu attīstību. Šā gada kampaņa tiek īstenota ar saukli #GudrāksSolis:Eiropas Mobilitātes nedēļas ietvaros, kas šogad notiek no 16. līdz 22. septembrim, aicinām doties pārgājienā apkārt Limbažu Lielezeram, bet arī ikdienā padomāt par videi draudzīgu pārvietošanos:

* Uz Limbažu Lielezera pludmali ne tikai šajā dienā, bet arī citā laikā - doties ar kājām

* No rīta pēc rīta maizītes uz maiznīcu "Lielezers" - pastaigājoties pa gājēju/velo celiņu un/vai dabas taku

Tikšanās vieta: 21.septembrī pl.10 laukumā Limbažu LielezeraKopējais maršruta garums ~ 11 kilometri, apļveida maršruta posms apkārt Limbažu Lielezeram

Maršruta specifika: vidējas sarežģītības, bet nepieciešama atbilstoša fiziskā sagatavotība.Jānodrošinās ar pārbaudītiem pārgājienu apaviem, ja iespējams ar ūdens drošu membrānu vai ūdensnecaurlaidīgiem apaviem.

Ja ērtāk doties ar nūjām - ņemam līdzi arī tās. Lietus mētelīši līdzi - ja līst, jo ejam pārgājienā arī lietus gadījumā.Pārgājiena laikā par uzkodām, spēka našķiem un dzeramā ūdens rezervēm katrs parūpējas pats.

Pasākuma laikā kopīgs pikniks pie ugunskura.Informācija- Limbažu novada tūrisma informācijas centrs, tālr. 28359057Pieteikšanās līdz 20.septembrim, aizpildot pieteikuma anketu https://forms.gle/iszfvM8CUmFsTkxd8 vai pa tālr. 28359057, e-pasts: tic@limbazi.lvDalība: pieaugušajiem - 2 EUR/pers., bērniem un skolēniem- 1 EUR, apmaksa pasākuma dienā reģistrējoties dalībai.Pārgājiena noteikumi:

* Pārgājienā var piedalīties nepilngadīgas personas, ja tos pavada vismaz viens no vecākiem, kas uzņemas pilnu atbildību par nepilngadīgo personu

* Katrs pats ir atbildīgs par drošību maršruta veikšanas laikā, Organizatori pārgājiena laikā neizslēdz traumu un nelaimes gadījumu risku

* Organizatori ir atbrīvotas no atbildības sakarā ar dalībnieka gūtajiem ievainojumiem, traumām, kā arī citādu kaitējumu dalībnieka dzīvībai, veselībai un mantai

* Pārgājiena laikā un pirms tam aizliegts lietot alkoholiskus dzērienus

* Pārgājiena laikā ievērojiet personīgo drošību un nepārvērtējiet savas spējas. Uzmaniet sevi, savus bērnus un neradiet apdraudējumu ne sev ne citiem pārgājiena dalībniekiem un mantai.

* Personīgi parakstoties uz Dalībnieka Reģistrācijas anketas, dalībnieks apliecina, ka:

- piekrīt šiem pārgājiena noteikumiem un apņemas tos ievērotPasākuma laikā var tikt veikta arī filmēšana un fotografēšana. Piedaloties pasākumā, dalībnieks piekrīt, ka var tikt fotografēts un filmēts, ka viņa attēls var tikt izmantots pasākuma publicitātes nodrošināšanai.

Organizatori: Limbažu novada pašvaldības aģentūras "LAUTA" un "ALDA"


Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!