Pirmdiena, 25. Maijs, 2020
Junora, Anšlavs
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pasākumi

Uz sākumu Uz šodienas pasākumiem Pievienot pasākumu

Meklēt pasākumu

 
Piedzīvojumu orientēšanās spēle "Radīts Jaunpils novadā" Jaunpils


Jaunpils pusē tapusi piedzīvojumu orientēšanās spēle "Radīts Jaunpils novadā", vēlamies ar šo ziņu palielīties un aicināt ciemos tuvus un tālus piedzīvojumu meklētājus!Nezini kurp doties baudīt rudeni?

Pačukstēsim-Jaunpils pusē! Rudens te darina pasakainas gleznas, kā mākslinieks ar otu rokā iekrāso Jaunpils unikālās vietas un ainavas, savukārt viesmīlīgie ļaudis rūpējas par to, lai viesi iepazītu paražas un tradīcijas, baudītu kultūru, izzinātu pagātnes liecības un bagātības, labi atpūstos, smeķīgi paēstu, padzertu un atgrieztos drīzi jo drīz- brauciet šurp un pārliecinieties paši! Un aši!19. oktobrī vēl nebijis notikums Jaunpilī- biedrība "Radīts Jaunpils novadā" komanda radījusi aizraujošu un izzinošu laika pavadīšanas iespēju Jaunpils novadā- piedzīvojumu orientēšanās spēli " Radīts Jaunpils novadā".

Zem katras etiķetes slēpjas patiess stāsts. Spēle tapusi sadarbojoties ar Jaunpils novada saimniekiem, mājražotājiem, amatniekiem un uzņēmējiem.Spēles laikā būs jāatrisina dažādi atjautības uzdevumi, jāveic dažādas aktivitātes aktīvo uzdevumu punktos un izmantojot automobili vai kādu citu spēkratu un jāapceļo Jaunpils novada ievērojamākās "pieturvietas".Spēles dalībniekiem nodrošināts plaša klāsta balvu fonds. Spēles noslēgumā, dalībniekiem iespēja atpūsties Jaunpils Bebru ielas pirtī. Vietu skaits ierobežots, sava dalība pirtī jāpiesaka iepriekš, pa telefonu 22435086.Piesaki savu komandu, aizraujoši pavadi brīvo laiku ar draugiem un ģimeni, uzzini daudz ko jaunu no pagātnes līdz mūsdienām un atrodi savu dārgumu lādi! Tas viss, tepat Jaunpilī, jau drīzumā!Tikšanās 19. oktobrī no plkst.08:00-10:00 Jaunpils pils laukumā. Starts 10:00!

Seko mūsu instagram un facebook kontiem- Radīts Jaunpils novadā un vienmēr esi lietas kursā par aktuālajiem jaunumiem!

Reğistrēšanās spēlei un vairāk informācijas par pasākumu:

www.raditsjaunpilsnovada.lvUz tikšanos Jaunpilī!


Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!