Svētdiena, 26. Janvāris, 2020
Agneta, Agnis, Ansis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pasākumi

Uz sākumu Uz šodienas pasākumiem Pievienot pasākumu

Meklēt pasākumu

 
Pirmo reizi Baltijā grandiozais frizūru modes šovs “Mākslas darbs” Ķīpsalas izstāžu centrs


Jau pavisam drīz, 9. novembrī, Baltijas un Skandināvijas vērienīgākās skaistumkopšanas izstādes “Baltic Beauty 2019” ietvaros norisināsies vēl nebijis frizūru modes šovs “Mākslas darbs”.

Viena no atpazīstamākajām Krievijas matu kopšanas līdzekļu kompānijām, OLLIN Professional, un tā radošā komanda ievedīs pasākuma apmeklētājus krāšņu gleznu un audeklu pasaulē, liks izprast patiesu klasiku un mūsdienīgu konceptuālismu, kā arī iepazīstinās ar iedvesmojošām mūzām un demonstrēs visaugstākā līmeņa friziermākslas jaunākās tendences.

Unikālas programmas ietvaros viesus valdzinās neticama krāsu un sižetu daudzveidība, kuriem iedvesmu šova radītāji smēlušies krāšņos pasaules mākslas darbu tēlos un tādās aktuālās laikmeta problēmās, kā piemēram vides sakārtotība. Tādēļ šova rīkotāji neatstās novārtā arī atkritumu tematiku un to izmantošanu apģērbā, dekoros un aksesuāros, aicinot pieņemt šādu praksi savās dzīvēs arī citiem – kā jaunu pašrealizācijas veidu.

Zīmola pārstāvji uzsver, ka šī šova apmeklējums ne vien pavērs jaunu redzesloku, bet arī iedvesmos: “Tā būs iespēja pavadīt vakaru patiesu mākslas cienītāju un skatuves zvaigžņu sabiedrībā; (..) apmainīties iespaidiem apmeklējot furšeta zonu, kurā viesus gaidīs izmeklēts cienasts un šampanietis, kā arī iepazīt jaunus apvāršņus valdzinošos fotostūros”.Oriģinālais modes šovs norisināsies 9. novembrī plkst. 17.00 Starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala”. Biļetes iespējams iegādāties rakstot uz e-pastu meistarsakademija@lika-j.com vai zvanot uz tālruņa numuru +371 27 573 589. Cena: 30 – 50 EUR.Foto: https://failiem.lv/u/4rqt533v

Promo video: https://failiem.lv/u/h9pu94s9

Promo video krievu valodā: https://failiem.lv/u/k6ktqqu4

Video ar Maiju Silovu: https://failiem.lv/u/bcemsb2s

Video ar Maiju Silovu krievu valodā: https://failiem.lv/u/k6ktqqu4Informāciju sagatavoja:

Ilze Biļecka

SIA“Ļika-J”reklāmas speciāliste

E-pasts:marketing@lika-j.com

Tālr.: +371 298426


Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!