Piektdiena, 29. Maijs, 2020
Raivis, Raivo, Maksis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pasākumi

Uz sākumu Uz šodienas pasākumiem Pievienot pasākumu

Meklēt pasākumu

 
Vīna un sveču vakars muižā Padures muiža


Smilškalnu vīna darītava sadarbībā ar Padures Muižu 23.novembra vakarā uzburs romantisku gaisotni ikvienam, kas ilgojas pēc gaismas un līksmas noskaņas vēlā rudenī. Izvēloties pavadīt šo tumšo novembra vakaru Padures Muižā, Jūs kļūsiet par mūsu īpašo un visgaidītāko viesi!Biļetes pieejamas šeit https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/seminari/visi/vina-un-svecu-vakars-padures-muiza-297071/ Smilškalnu vīna darītava sadarbībā ar Padures Muižu 23.novembra vakarā uzburs romantisku gaisotni ikvienam, kas ilgojas pēc gaismas un līksmas noskaņas vēlā rudenī. Izvēloties pavadīt šo tumšo novembra vakaru Padures Muižā, Jūs kļūsiet par mūsu īpašo un visgaidītāko viesi!

No plkst.16.30 – viesu sagaidīšana ar uzmundrinošu dzērienu jeb welcome drink.

17.00 - sāksim sveču liešanas meistarklasi ar #animacandles (Sirje Neimane). Sveču izgatavošanas prasmes, kas noderēs savam priekam vai gatavojot dāvanas uz Ziemassvētku laiku. Viss darbam (sojas vasks, dabas materiāli, ēteriskās eļļas) būs nodrošināts.

18.30 – vīna degustācija ar vīndari Alvilu Elksni. Pie skaisti klāta galda tiks aicināts ikviens vakara viesis, lai pildītu glāzes ar Smilškalnu vīna darītavas ogu vīniem ,karstvīnu un varbūt ko stiprāku drosmīgajiem. Būs pieejami arī bezalkoholiski dzērieni.

19.50 – degustācijas izskaņā viesu vidū tiks izlozēta pārsteiguma dāvana!

20.00 – svinīga sveču izņemšana no formiņām.

No 20.30 – foto stūrītis ar Ullu Perkuni - #ullaperkunephotography. Par atsevišķu samaksu varēsiet tikt pie perfekti skaistiem, apstrādātiem foto no šī vakara.Pēc sveču izņemšanas vakaru turpināsim ar mūsu īpašo muzikālo viesi – ģitāristu Aivaru Konuti.

Nepiespiesta atmosfēra, dzērieni, uzkodas, kā arī melnbaltais kino līdz plkst.22.00. Tie, kas vēlēsies, kopā ar muižas saimnieku Jāni Lazdānu varēs doties ekskursijā pa muižu.Visu vakaru būs pieejams īpašs dāvanu stends, kurā varēsiet iegādāties gan dāvanas Ziemassvētkiem, gan brīnumskaistus Adventes vainagus (1.advente jau 1.decembrī)! Dāvanu stendu piepildīs Kuldīgas puses uzņēmīgo ļaužu darinājumi.

DressCode – silti, ērti, skaisti! Līdzi ņemt - pozitīvu un labu noskaņojumu!

Ieejas kartes cena 25,- EUR. Biļetes tikai iepriekšpārdošanā www.bilesuserviss.lv VIETU SKAITS IEROBEŽOTS.


Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!