Piektdiena, 5. Jūnijs, 2020
Margots, Igors, Ingvars
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pasākumi

Uz sākumu Uz šodienas pasākumiem Pievienot pasākumu

Meklēt pasākumu

 
Marijas Naumovas Ziemassvētku koncerts “Pa īstam” Rundāles pils
  • Pasākuma norises laiks: 08.12.2019
  • Adrese: Rundāles pils, Pilsrundāle
  • Kontaktpersona:
  • E-pasts: booking@rundale.net
  • Kontaktelefons: +371 63920606
  • Vairāk informācijas: http://rundale.net


„Man dzīvē viss ir tā – pa īstam!” – dzied Marija Naumova savas ziemas koncerttūres „Pa īstam” tituldziesmā. Viens no koncertiem šā gada 8. decembrī plkst. 17:00 skanēs Rundāles pils muzeja Baltajā zālē.

Marijas Naumovas Ziemassvētku koncertprogramma ir veltījums mātēm – mammas būtībai uz zemes, kas ir visa pirmsākums, un milzu mīlestībai, kas ar to saistās.Koncertā skanēs gan R. Paula, gan N. Matvejeva, I. Kalniņa, J. Lūsēna, U. Marhilēviča, I. Feldmaņa dziesmas, gan dziesmas no Marijas pēdējā albuma „Uz ilūziju tilta”, kā arī jaunas orģinālkompozīcijas, kas veltītas mātei.

Koncertā muzicēs R. Beļēvičs (taustiņi), N. Skraucis (bass), I. Feldmanis (ģitāra), J. Kovaikovs (ģitāra), A. Buiķis (bungas) un L. Robežniece (balss).Koncerts plānots vienā daļā – 90 minūšu garumā.Tas būs jau ceturtais Rundāles pils atbalsta fonda rīkotais gada noslēguma koncerts Rundāles pils muzejā. Iepriekšējos gados muzeja apmeklējumu gada tumšajā laikā bija iespējams apvienot ar brīnišķīgu Aijas Andrejevas, Fēliksa Ķiģeļa un grupas “Sestā jūdze” akustisko koncertu.Biļešu cenas 25,00 un 30,00 EUR. Biļetes jau pārdošanā www.bilesuparadize.lv

Tālrunis uzziņai: 63920606


Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!