Trešdiena, 8. Aprīlis, 2020
Dana, Dans, Danute, Edgars
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pasākumi

Uz sākumu Uz šodienas pasākumiem Pievienot pasākumu

Meklēt pasākumu

 
Gaujas Nacionālajā parkā akcija Bebruāris Gaujas Nacionālais parks


Gaujas Nacionālā parka tūrisma biedrība​ “Enter Gauja” sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi par godu 2020. gada dzīvniekam bebram izsludina akciju “Bebruāris”. Akcijas laikā ikvienam interesentam ir iespēja piedalīties kādā no trīs pārgājieniem Gaujas Nacionālajā parkā uz bebru mītnēm, foto konkursā, kā arī zīmējumu konkursā bērniem.

Piedaloties kādā no pārgājieniem, varēs iepazīt bebru, ieraudzīt tā dzīvesvietu, izstaigājot Gaujas Nacionālā parka gravas un mežus gida pavadībā, ieklausīties stāstījumā par bebra dzīvi, uzzināt to, kāpēc bebrus medī un vai tos ēd, kā arī noskaidrot, vai bebrs ir cilvēku draugs.

22. februārī notiks pārgājiens “Bebruāris Strīķupes krastos”, kurā kopā ar gidi Sigitu Klētnieci un Dabas aizsardzības pārvaldes ekspertu Jāni Bušu būs iespēja vērot bebru radīto pasauli Gaujas Nacionālā parka Strīķupē. Pieteikšanās, rakstot uz e-pasta adresi info@entergauja.com un norādot dalībnieku skaitu un maksātāju, kā arī telefona numuru saziņai. Dalības maksa – 10 eiro, skolēniem – 5 eiro.23. februārī gaidāms pārgājiens Bīriņu pils parkā kopā ar pils saimnieci Solvitu Muižnieci. Pieteikšanās, rakstot uz e-pasta adresi info@entergauja.com un norādot dalībnieku skaitu un maksātāju, kā arī telefona numuru saziņai. Dalības maksa – 10 eiro.29. februārī pārgājienā “Bebruāris Lorupes krastos” kopā ar Dabas aizsardzības pārvaldes ekspertu un dabas fotogrāfu Jāni Zilveru varēs vērot bebru radīto pasauli Gaujas kreisā krasta pietekā Lorupē, kā arī ieraudzīt aizsprostus un kaskādes. Pieteikšanās, rakstot uz e-pasta adresi info@entergauja.com un norādot dalībnieku skaitu un maksātāju, kā arī telefona numuru saziņai. Dalības maksa – 10 eiro, skolēniem – 5 eiro.

Savukārt no 1. līdz 29. februārim var piedalīties bebru foto konkursā. Konkursa noteikumi apskatāmi šeit. Tāpat no 1. līdz 29. februārim bērniem vecumā līdz 12 gadiem ir iespēja piedalīties bebru zīmējumu konkursā. Konkursa noteikumi apskatāmi šeit.Akciju “Bebruāris” organizē Gaujas Nacionālā parka tūrisma biedrība “Enter Gauja” sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi. Materiāls tapis Klasteru Programmas projekta Nr. 3.2.1.1/16/A/009 “Gaujas Nacionālā parka tūrisma klastera attīstības 2. posms” ietvaros.Informāciju sagatavoja:

Gaujas Nacionālā parka tūrisma biedrības “Enter Gauja” pārstāve

Lauma Zuļģe

 


Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!