Svētdiena, 1. Novembris, 2020
Ikars
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pasākumi

Uz sākumu Uz šodienas pasākumiem Pievienot pasākumu

Meklēt pasākumu

 
Gaujas Nacionālā parka Ceļotāju diena GNP


19. septembrī norisināsies ikgadējā Gaujas Nacionālā parka Ceļotāju diena.

Siguldas novadā būs iespēja doties ekskursijā "Siguldas pils kvartāla jaunā elpa" – iepazīšanās ar Dzīvā sudraba muzeju un spēle "Dzirnavas", kas ļauj atskatīties vēstures līkločos gides Aigas Auziņas pavadībā.Ekskursijas sākums plkst 10.00

2020.gada vasarā kā jaunums Siguldas pils kvartālā savas durvis vēris “Dzīvā sudraba muzejs”. Muzeja ekspozīciju veidojis juvelieris, mākslinieks un filozofs Oļegs Auzers. Apmeklētājiem ir iespēja uzzināt katra unikālā mākslas darba rašanās stāstu un iepazīt sudraba dažādās īpašības, dodoties ekskursijā gida pavadībā, kā arī piedalīties sudraba ūdens degustācijā.

Pēc bezmaksas ekskursijas aicinām paviesoties Siguldas vēsturiskajā centrā un izbaudīt ekskursiju gida pavadībā Siguldas pils kvartālā un Livonijas ordeņa Siguldas pilī – apskatīt vēsturiskas un kultūras vietas un izspēlēt spēli “Dzirnavas” senatnīgajos pils mūros.Pēc izzinošās un aktīvās daļas laiks pastaigām par Pils kvartāla amatnieku darbnīcām, iepazīstoties ar mākslinieku arodu un darbu tapšanas procesu Siguldas pilsētas sirdī – Livonijas pilsdrupu un atjaunojamās Jaunās pils pakājē.

Pieteikšanās līdz 15.09.2020 pa tālruni 67971335 vai rakstot uz e-pastu: info@sigulda.lvVietu skaits ierobežots.

Bezmaksas ekskursija un ieejas biļetes.

Tikšanās vieta Siguldas novada Tūrisma informācijas centrs, Ausekļa iela 6, Sigulda

No plkst 12.00 - 16.00 norisināsies Radošā darbnīca "Iepazīsties ar Jauniem Reindžeriem!"

Orientēšanās spēle ar uzdevumiem: "Gaujas Nacionālā parka dārgumi"Darbnīcas norises vieta: Baznīcas iela 3, Sigulda. Tālr. 27863881 Organizē Gaujas Nacionālā parka Jaunie Reindžeri.


Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!