Piektdiena, 23. Februāris, 2024
Haralds, Almants
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pasākumi

Uz sākumu Uz šodienas pasākumiem Pievienot pasākumu

Meklēt pasākumu

 
Pirmizrāde mūzikls "Mežrozīte, pilsētas romance divās daļās" VEF Kultūras pils


Trešdien, 20.decembrī, plkst.19 VEF Kultūras pilī Operetes teātra desmitajā jubilejas sezonā gaidāma pirmizrāde!

Top Latvijā pirmais multimediālais jukebox mūzikls «Mežrozīte. Pilsētas romance divās daļās» ar Raimonda Paula mūziku Matīsa Žilinska aranžējumā. Mūzikla libreta autore ir dramaturģe Dace Micāne-Zālīte, režisors – Mārtiņš Kagainis. Galvenajās lomās – dziedātāji Dināra Rudāne un Dainis Skutelis.Lomās arī Jolanta Strikaite-Lapiņa, Kārlis Rūtentāls, Anastasija Dolgoņenko un citi, kā arī jaunie mūziklu dziedātāji – aktieri: Toms Kalderauskis, Austra Elza Kozuliņa. Edvards Grieze, Maija Punka, Sarma Liede, Emīls Gilučs, dejotāji: Zane Prokofjeva, Asnate Rikse, Rolands Šteinbergs, Kārlis Kemlers un instrumentālais ansamblis Matīsa Žilinska vadībā.

(jukebox mūzikla analogs ir, piemēram, populārais mūzikls «Mamma mia!»).

Mūzikla pamatā ir populārāko Raimonda Paula hitu, t.sk. Laternu stundā, Nepārmet man, Mežrozīte, Tumši zilā, Cik klusa nakts, Undīne un daudzu citu, melodijas, ko mīlam un labi pazīstam, tās organiski integrētas dramaturģes Daces Micānes-Zālītes jaunradītā libreta vēstījumā. Melodijas, kuru melodikas burvību mēs sev atklājam atkal un atkal no jauna, krāšņā Brodvejas džeza stilistikā aranžējis jaunais, talantīgais džeza pianists, improvizators, komponists Matīss Žilinskis, kurš pats arī būs pie klavierēm izrādē instrumentālā ansambļa sastāvā. Uz skatuves esošie ansambļa mūziķi arī būs integrēti šajā stāstā.

Raimonda Paula un Edītes Pauls Vīgneres tēvs Voldemārs un vectēvs Ādolfs Pauli bija stikla pūtēji Iļģuciema stikla fabrikā. Pagājušā gs. 60. gados gandrīz visa Iļģuciema mazstāvu apbūve tika nojaukta, tās vietā uzceltas padomju laika blokmājas. Pazuda pat veselas ielas, arī mazā Nordeķu ieliņa, kur kādreiz atradās Paula vecāku māja. Bet Nordeķu parka zaļums vilina joprojām... Rīgas pilsētas ielu ritmos, tramvaja un cilvēku dzīves motīvos ievijies arī Evas un Raimonda stāsts par mīlestības alkām, par piedošanu un sievietes – mākslinieces dzīves dzīves un karjeras izaicinājumiem un izvēlēm.

Raimonda Paula mūzika

Daces Micānes-Zālītes librets

Dziesmas ar dzejnieku: J.Peters, A.Krūklis, L.Briedis, D.Dreika, D.Avotiņa vārdiem

Režisors Mārtiņš Kagainis

Muzikālais vadītājs, aranžētājs Matīss Žilinskis

Horeogrāfe Ieva Kemlere

Scenogrāfe-multimediju māksliniece Ineta Sipunova

Kostīmu māksliniece Antra Hanna Elerta, “Cinnamon”

Grima māksliniece Liāna Repule

Rotu māksliniece Inga Hermane

Gaismu mākslinieks Ivars Vācers

Projekta radošā direktore Agija Ozoliņa-Kozlovska.

Iestudējuma PATRONS Robins un Ieva HULL


Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!