Sestdiena, 19. Janvāris, 2019
Alnis, Andulis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pasākumi

Uz sākumu Uz šodienas pasākumiem Pievienot pasākumu

Meklēt pasākumu

 
Mīlestības svētki - visu februāri Jaunpils pils
  • Pasākuma norises laiks: 01.02.2018 - 28.02.2018
  • Adrese: "Pils", Jaunpils, Jaunpils novads, LV 3145
  • Kontaktpersona:
  • E-pasts: info@jaunpilspils.lv
  • Kontaktelefons: 26101458
  • Vairāk informācijas: http://www.jaunpilspils.lv


Jau pagājušogad pasludinājām februāri par Mīlestības mēnesi Jaunpils pilī. Šo akciju turpināsim arī šogad. Visu februārī Jaunpils pilī aicinām baudīt piedāvājumus romantiskiem vakariem “Muižkunga brīvdiena” un “Viduslaiku sapni divatā” par mīlīgām cenām, bet 10. februārī notiks Mīlestības balle.Muižkungu brīvdiena

Savas prombūtnes laikā pilskungs ir vēlējis uzņemt viesus kā īstenus muižkungus, piedāvājot nakšņot viesiem viņa apartamentos un baudot visas pilskungu privilēģijas.

Pirms pils atslēgu glabātāja izrādīs pils saimniecību teatralizētajā ekskursijā, jaunos muižkungus viņa ietērps kungu tērpos. Par godu jaunajiem muižkungiem dārdēs lielgabals.

Krodziņā pilskunga uzticamākie pavāri sarūpēs viesiem vakariņas – pilskunga uzticības personas – mūka iecienīto viduslaiku mielastu, kas ēdams ar rokām un koka karotēm.

Pils pavāru sarūpētā Jaunpils sieru plate un vīns numuriņā būs sveiciens no paša pilskunga.

No rīta brokastis muižkungi baudīs viduslaiku krodziņā!

Piedāvājuma cena 2 personām februārī būs € 125.

Viduslaiku sapnis divatāIkviens, kas grib izrauties no pilsētas burzmas un pavadīt romantisku atpūtu divatā, ir mīļi aicināts uz Jaunpils pili.

Ģērbjoties skaistos viduslaiku tērpos, kopā ar pils atslēgu glabātāju viesi iepazīs Jaunpils baronu tikumus un apskatīs viņu iecienītākās vietas.

Garda, barona cienīga maltīte viesus sagaidīs apartamentā vai viduslaiku krogā, bet romantiskais baldahīns, kamīns un sveces radīs neaizmirstamu atmosfēru atpūtai barona apartamentos.

Pēc svētlaimīgi pavadītas nakts brokastis viesi baudīs viduslaiku krodziņā!

Piedāvājuma cena 2 personām februārī būs € 120.Piedāvājums spēkā no 1. -28. februārim.

Mīlestības balle -10. februārīTradicionāla Mīlestības balle Jaunpils pilī norisināsies 10. februārī no plkst. 22:00. Par muzikālo baudījumu ballē gādās grupa “Brīvdiena” un izklaidēs Tukuma pilsētas modes deju studijas “DEMO” dejotāji.

Biļešu iepriekšpārdošanu un galdiņu rezervēšanu ballei var veikt Jaunpils pilī un MC DUS Jaunpils, kontaktinformācija - t. 29296334. Ieejas biļešu cenas ir € 5.00 (iepriekšpārdošanā), € 6.00 (pasākuma laikā).

Kamīnzālē darbosies Pils krodziņš, bet viesnīcu variet rezervēt pa t. 29442539.Valentīna dienā – 14. februārī14. februārī Valentīna dienā pils krodziņš būs atvērts no plkst. 10:00 līdz 21:00 un tajā varēs baudīt iecienītos ēdienus no krodziņa ēdienkartes.

Viesu ērtībām ieteicams veikt galdiņu rezervēšanu krodziņā iepriekš pa t. 26520233.Lai uzzinātu vairāk par piedāvājumu un pasākumu, zvaniet Jaunpils pils saimei pa tālruni – 26101458, 29442539 vai sūtiet informācijas pieprasījumu uz e- pasta adresi: info@jaunpilspils.lv.Lai valda mīlestība!


Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!