Sestdiena, 25. Maijs, 2019
Junora, Anšlavs
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pasākumi

Uz sākumu Uz šodienas pasākumiem Pievienot pasākumu

Meklēt pasākumu

 
Vasaras sezonas atklāšanas mēnesis Siguldā - maijs Sigulda


No maija siguldieši un novada viesi aicināti baudīt vasaras sezonas aktivitātes! Apmeklētājiem durvis vēruši vairāki tūrisma objekti, kuri būs pieejami līdz pat krāšņo rudens lapu laikam.Piedzīvojumu meklētājiem jādodas uz Siguldas gaisa trošu ceļu jeb vagoniņu, kur elpu aizraujošu skatu pār Gaujas senleju iespējams baudīt braucienā ar Zērgli! Aizraujoši un pārsteidzoši!

Atrakcija “Zērglis” ir piedzīvojums, kura laikā ar īpašas, atvērta tipa iekārtas palīdzību divām personām vienlaicīgi ir iespēja šķērsot Gaujas senieleju, pa īstam sajūtot Gaujas senielejas plašumu. Piedzīvojumu iespējams arī nofilmēt, lai pēcāk dalītos ar pozitīvajiem iespaidiem draugu lokā!Lai sasmeltu kārtīgu adrenalīna devu kopā ar citiem drosminiekiem, iesakām ļauties elpu aizraujošam lēcienam ar gumiju no gaisa trošu vagoniņa! Savukārt tie, kuri vēl šaubās par gumijlēkšanu – ir aicināti atbalstīt dalībniekus, vērojot lēcienus no tilta pār Gauju!Mazus un lielus apmeklētājus sagaida arī Piedzīvojumu parks “Tarzāns”, kurā atrodas viena no stāvākajām rodeļu trasēm Latvijā, šķēršļu parks un ievērojams skaits dažādu atrakciju – milzu šūpoles, katapulta, alpīnisma siena, bērnu velokarti un citasIzaicinājuma meklētājiem saistošs būs arī Piedzīvojumu parks “Mežakaķis”, kurā starp parkā augošiem kokiem ir nostiprināti dažādi šķēršļi, ļaujot ikvienam apmeklētajam pārbaudīt savus spēkus. “Mežakaķī” pieejamās šķēršļu trases nosauktas dažādās krāsās, lai katrs varētu izvēlēties no vienkāršākās līdz sarežģītākajai.

Aicini draugus, radus un ģimeni uz izklaidējoši sportisku aktivitāti Siguldas futbolgolfa parkā! Spēle noris brīvā dabā, kuras galvenais uzdevums ir iespert futbola bumbu bedrītē ar pēc iespējas mazāku spērienu skaitu. Aptuveni divu stundu ilgā spēle paies nemanot, tostarp, pavadot laiku svaigā gaisā!Vasarīgo aktivitāšu topā ierindojas arī Siguldas tropu tauriņu māja! Neparastie, dažādo krāsu un rakstu tauriņi brīvi lidinās telpā, atļaujot to skaistumu ieraudzīt pavisam tuvu un, iespējams, pat ļaujot tiem nosēsties uz plaukstas.

 


Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!