Piektdiena, 18. Janvāris, 2019
Antis, Antons
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pasākumi

Uz sākumu Uz šodienas pasākumiem Pievienot pasākumu

Meklēt pasākumu

 
Ziemas POP-up restorāns "Tas nav tas, ko tu domā" Smeceres sila pakalni
  • Pasākuma norises laiks: 05.01.2019 - 26.01.2019
  • Adrese:
  • Kontaktpersona:
  • E-pasts: arturs@viedi.org
  • Kontaktelefons: +371 26313346
  • Vairāk informācijas: http://www.madona.lv/


“Tas nav tas, ko Tu domā” ir garšu baudījums meža vidū esot harmonijā ar dabu. Spirgtais ziemas gaiss, sniegotas koku galotnes, gaismu spēles un sildošas uguns liesmas krāsniņā.

Mežā rosīsies Latvijas labākie šefpavāri, kuri turpat uz vietas gatavos gardu maltīti.

05 Sestd. janv.

Dzintars Kristovskis - TAS NAV TAS, KO TU DOMĀ/ Smeceres sila pakalni

12 Sestd. janv.

Valters Zirdziņš - TAS NAV TAS, KO TU DOMĀ/Smeceres sila pakalni19 Sestd. janv. Kaspars Jansons- TAS NAV TAS, KO TU DOMĀ/Smeceres sila pakalni

26

Sestd.

janv.

Juris Dukaļskis- TAS NAV TAS, KO TU DOMĀ

/Smeceres sila pakalni

02 Sestd. febr.

Svetlana Riškova- TAS NAV TAS, KO TU DOMĀ

/

Smeceres sila pakalni

mežs-01.png

TAS NAV TAS,

KO TU DOMĀ

ziemas_POPup.png

Garšu baudījums meža vidū esot harmonijā ar dabu. Spirgtais ziemas gaiss, sniegotas koku galotnes, gaismu spēles un sildošas uguns liesmas krāsniņā. Mežā rosīsies Latvijas labākie šefpavāri, kuri turpat uz vietas gatavos gardu maltīti. Gaidām Jūs ciemos, lai kopā radītu sirsnīgas sajūtas!egle1-01.png

egle2-01.png

egle1-01.png

egle1-01.png

egle1-01.png

egle2-01.png

egle2-01.png

DĀVANU KARTESZIEMAS POP up RESTORĀNS "TAS NAV TAS, KO TU DOMĀ" - 135 EUR/pers:Iekļautie dzērieni | sagaidīšanas dzēriens, karstie dzērieni ( alkoholiskie, bezalkoholiskie), ūdensŠefpavāra gatavoti ēdieni | 4 kārtāsDabas baudīšana | Smeceres sila sniegotajos pakalnosViesu skaits vienā pasākumā | 32 personasPasākuma ilgums | 3 stundasNorises vieta:Smeceres sils, Aptuveni 2 km no Madonas.

Šefpavāri:Katrā no pasākumiem piedalīsies kāds no Latvijā zināmiem un atzītiem šefpavāriem. Katrs ar savu pieredzi un ēst gatavošanas rokrakstu.Svarīga un noderīga informācijaLai arī pasākums notiks apsildāmā teltī (caurspīdīgā, lai var izbaudīt gleznaino dabu), lūgums apģērbu un apavus izvēlēties atbilstoši laikapstākļiemPiesakoties pasākumam, lūgums informēt par veģetāriešiem vai iespējamām pārtikas alerģijāmNeierašanās vai kavēšanas gadījumā, Jūsu veiktā rezervācija tiek atcelta un samaksātā nauda netiek atgrieztaPasākums var tikt atcelts vai tā laiks pārcelts arī īsi pirms tā sākuma nevēlamu laikapstākļu dēļViesiem stiprā vai manāmā alkohola reibumā, drošības apsvērumu pēc, var tikt liegta iespēja piedalīties pasākumāViesiem jāievēro visi drošības noteikumi (ar tiem būs iespējams iepazīsties pasākuma dienā)Personas, kuras nav sasniegušas 18 gadu vecumu, pasākumu drīkst apmeklēt pilngadīga pavadoņa pavadībāPersonām, kuras nav sasniegušas 18 gadu vecumu, alkoholiski dzērieni netiek pasniegti.


Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!