Otrdiena, 23. Jūlijs, 2019
Magda, Magone, Mērija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pasākumi

Uz sākumu Uz šodienas pasākumiem Pievienot pasākumu

Meklēt pasākumu

 
Madonā tiks atklāta 2019.gada nakts autofotoorientēšanās sezona Madonas novads
  • Pasākuma norises laiks: 02.02.2019
  • Adrese:
  • Kontaktpersona:
  • E-pasts: tic@madona.lv
  • Kontaktelefons: +371 29332642‌
  • Vairāk informācijas: https://www.madona.lv


Par 2019.gada nakts autofotoorientēšanās sezonas atklāšanas vietu ir izvēlēta Latvijas ziemas galvaspilsēta Madona un tās apkārtne.

2.februārī ikviens, kuram patīk braukt ar auto, meklēt, fotografēt un aktīvi pavadīt sestdienas vakaru, aicināts piedalīties 4 stundu Nakts autofotoorientēšanās braucienā "Madona 2019".Tikai šis būs neparasts brauciens, jo kontrolpunkti būs jāmeklē tumsā, kā palīglīdzekļus izmantojot lukturīti un auto gaismas.Šīs noteikti nebūs ātruma sacensības. Komandas uzdevums būs - summā savākt pēc iespējas vairāk punktu un nobraukt īsāko maršrutu.Lai piedalītos braucienā, nepieciešams: vieglais automobilis, vismaz 2 cilvēku komanda, fotoaparāts/viedtālrunis ar izņemamu SD/microSD karti, Madonas novada ceļu karte, labs lukturis objektu izgaismošanai, atstarojošā veste un labs noskaņojums.Par starta un finiša vietām tiks ziņots.Pulcēšanās un komandu reģistrācija 16:30-17:15.Pirmajām 30 komandām dalības maksa ir 29 Eur no auto. Tādēļ neatliec reģistrāciju uz pēdējo brīdi!

Pirms komandas reģistrēšanas noteikti iepazīstieties ar sacensību Nolikumu!Nezini, ko darīt brīvdienās? Izmēģini nakts autofotoorientēšanos!Naktī viss ir savādāk!


Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!