Trešdiena, 24. Jūlijs, 2019
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pasākumi

Uz sākumu Uz šodienas pasākumiem Pievienot pasākumu

Meklēt pasākumu

 
“Koklē vēju vanadziņš” Saulkrastos Saulkrastu dome, k/n Zvejniekciems


Saulkrastos 22. un 23. februārī notiks X koklētāju ansambļu festivāls “Koklē vēju vanadziņš” un III daudzstīgu instrumentu solistu konkurss “Koklē vēju vanadziņš”. Tā būs iespēja ikvienam sadzirdēt un iepazīt latviskāko no instrumentiem – kokli – arvien jaunā skanējumā.

X koklētāju ansambļu festivāls “Koklē vēju vanadziņš”22. februārī 19.00 Saulkrastu domes zālē:Rīgas Skolēnu pils koklētāju ansambļa “Austriņa” un Rīgas pilsētas Kultūras un tautas mākslas centra “Mazā Ģilde”koklētāju ansambļa“Kokļu klubs” (vadītāja Iveta Tauriņa) un solista, tenora Mārtiņa Zvīguļa koncerts! Īpaša programma, kurā kokļu skanējums saplūdīs ar vokālu, priecēs ikvienu koncerta viesi. Ieeja koncertā brīva.23. februārī:

12.00 kultūras nama “Zvejniekciems” telpās notiks III daudzstīgu instrumentu solistu konkurss “Koklē vēju vanadziņš”. Konkursa nolikums ŠEIT.17.00 Saulkrastu domes zālē – festivāla noslēguma koncerts un konkursa uzvarētāju apbalvošana. Koncertā piedalīsies koklētāji no Madonas, Cēsīm un Iecavas, kā arī Saulkrastu koklētāji. Ieeja koncertā – brīva.Ieeja koncertos brīva.


Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!