Pirmdiena, 1. Jūnijs, 2020
Mairita, Bernedīne, Biruta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pasākumi

Uz sākumu Uz šodienas pasākumiem Pievienot pasākumu

Meklēt pasākumu

 
Gaiziņā notiks "Auto Traks 2019" Gaiziņkalns


Gaiziņkalna un apkārtnes iedzīvotājiem ziemas prieki nav iedomājami bez tradicionālā pasākuma "Auto Traks 2019". Pasākumā notiek cīņa starp motoriem un "Gaiziņa" stāvāko slēpošanas trasi "Golgātu".

Jaunums! Visu disciplīnu reģistrētie dalībnieki, tiek aicināti piedalīties "AUTO KARNEVĀLĀ". Karnevāla tēma- Ziemassvētki. Lampiņas, virtenes, astes un cepures, ziemeļbrieži un sniegbaltītes... ļaujiet vaļu fantāzijai! Uz apbalvošanu tiks aicināti ne trīs, bet arī ceturtais, katras disciplīnas skaistākais, dullākais, spožākais. Iespēja izpausties ikkatram dalībniekam!

Pasākumu vadīs Gaiziņa komanda kopā ar sporta veikala "Fans" aktīvistiem un EHR radiošova Party Service balsi un autosportistu vienā personā- [EX] da Bass .Apmeklētāju ērtībai darbosies kafejnīca, pikniks un mobilā āras virtuve. Komfortam būs sagatavoti pārnēsājamie ugunskuri un malka. Pasākuma noslēgumā plkst. 22.00 gaidāma lielā uguņošana!Disciplīnas:

- vieglās automašīnas bez pilnpiedziņas / RWD,FWD/,atļauts piedalīties tikai ar ikdienas ielas riepām- vieglās automašīnas ar pilnpiedziņu / 4x4/,atļauta piedalīties tikai ar ikdienas ielas riepām- džipu klases automašīnas,atļauts piedalīties tikai ar ikdienas ielas riepām- krosa motocikli (var būt riepas ar radzēm),* ar dībeļiem pie starta nepielaiž- kvadracikli ( tiek dalīti divās kategorijās)- līdz 751 cc- 751 cc un vairāk- hibrīdi ( inženiertehniskie sasniegumi dzīvē)- busi ( 4x4 )Starta secība katrai disciplīnai tiek izlozēta datorizēti, attiecīgās disciplīnasietvaros, divas dienas pirms sacensībām.Ieejas maksa pasākumā 5,- EUROFICIĀLAIS AFTERPARTY Madonas klubā BARBADOSkopā ar (EX) DA BASS, Alvis Still un VJ Kosmoss!Sākums 23.00 un līdz rītam ...Ar AUTO TRAKS 2018 aprocēm - Afterparty varēs apmeklēt lētāk.Sīkāka informācija rakstot uz e-pastu: juris@gaizins.lv vai pa tel. 29216473, 64828176 (Juris Stradiņš).


Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!