Pirmdiena, 28. Septembris, 2020
Sergejs, Svetlana, Lana
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pasākumi

Uz sākumu Uz šodienas pasākumiem Pievienot pasākumu

Meklēt pasākumu

 
Dailes teātris viesosies Liepājā Liepājas teātris


Otrdien, 26. februārī, plkst. 19.00 Liepājas teātrī būs skatāma Edvarda Olbija attiecību drāma 2 daļās “Kam no Vilka kundzes bail?”.

Marta un Džordžs ir laulāts pāris, kurš spēlē bīstamas emocionālas spēles. Kad pēc viesībām viņiem uz dzērienu pievienojas otrs precēts pāris, izrādās, ka Martas un Džordža laulība ir uz sabrukuma robežas. Pazemojošos pārmetumos un agresīvā izsmieklā atklājas viss attiecību rūgtums un pieviltās cerības. Taču nav jau tā, ka Nika un viņa Dārguma laulībā viss būtu ideāli. Pamazām sagraujot pašu izlolotās ilūzijas un atgriežoties pie sāpīgi neērtās realitātes, viņiem visiem kopā jāpārdzīvo šī „Valpurģu nakts” un eksorcisma rituālā jāizdzen no sevis dziļi slēptie dēmoni.

Luga „Kas baidās no Virdžīnijas Vulfas?” (1962) saņēmusi Tonija balvu kā gada labākā luga. Dailes teātra Kamerzālē to iestudējis režisors Toms Treinis sadarbībā ar izrādes mākslinieci Pamelu Butāni un gaismu mākslinieku Hariju Zālīti. Lomas atveido Agnese Zeltiņa, Ivars Auziņš, Elīna Avotiņa un Andris Bulis.

Biļetes izrādei “Kam no Vilka kundzes bail?” Liepājā iespējams iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā.Informāciju sagatavoja

Laura Leimane

Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja

67270424, 28808590

laura.leimane@dailesteatris.lv


Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!