Pirmdiena, 15. Aprīlis, 2024
Gastons, Aelita
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Mežlīdumi Dzīvesveida centrs ,viesu māja„Tavai sirdij”

Reizes skatīts: 12582

Kontaktinformācija

  • Novads: Dundagas (bij.Talsu rajons)
  • Adrese: „Mežlīdumi” Dundagas nov. Dundagas pag. LV-3270
  • Kontaktpersona: Ansis, Inga

Viesu grāmata

Sabīne
18.07.2016 20:31:51
Cien. "Sanchuks" un "lidonite" - pirms metiet akmeni cita lauciņā,padomājiet, ko paši esat izveidojuši. Esat ņēmēji, pie tam vēl neapmierināti!! Ko meklējat?
Oskars
26.06.2016 10:31:47
Neko labāku neesmu pieredzējis,Paldies saimniekiem,neskatatos uz to ka kārtīgi aizgulējāmies ,tas vien jau nozīmē kārtīgu atpūtu,bijām apmierināti par visaptverošo un neuzbāzīgo lekciju.Noteikti iegriezīsimies vēl,ceļam nav ne vainas ja viem brauc un nenervozē.
Krišjānis
16.06.2016 14:14:52
Bija iespēja pārnakšņot divas naktis. Vieta ir ļoti skaista, klusa, atrodas pie pašas Dundagas Zilo kalnu kraujas, pa to arī sanāk uzrausties augšā ar auto. Palaimējās ar laikapstākļiem un ceļš bija izbraucams (šķērsot sanāk Kaļķupīti un uz mirkli sajusties kā offroad sacensību dalībniekam pozitīvā nozīmē). Orajā reizē nakšņojot ar kolēģiem (gatavojoties Slīteres ceļotāju dienām) nolēmām izmantot iespēju un pasūtīt kā vakariņas, tā arī brokastis - domāju neko veselīgāku savā dzīve nebiju ēdis, un ar tik gardu muti.
SANCHUKS
31.08.2014 12:30:21
Īsti nesapratām,kas bija tas,ko šis Dzīvesveida centrs saviem apmeklētājiem vēlējās parādīt...Pirmām kārtām jau jārunā par nokļūšanu līdz šai vietai.Ceļš šausmīgs! Es teiktu - bezceļš. Varbūt būtu bijusi laba ideja pabrīdināt Tūrisma rallija dalībniekus par to,ka šis apmeklējums,labākajā gadījumā, varētu beigties ar auto remontu.Ierodoties šajā vietā,mūs pārņēma sajūta,ka esam ieradušies pie kādas sektantu apvienības.Rodas loģisks jautājums - ja rodas ekstrēma situācija,kā piem.nepieciešama ātrā palīdzība vai cits,kā šie cilvēki būtu spējīgi risināt šo problēmu.Jo nokļūšana līdz šai vietai varētu būt pat neiespējama,ja laika apstākļi tajā brīdī gadīsies nelabvēlīgi.Es ieteiktu šī centra saimniekiem nopietni par to padomāt! Ne vienmēr visās situācijās mēs varam paļauties tikai un vienīgi uz Dievu.Man radās ļoti liela interese uzzināt,kas tad īsti ir šī centra saimnieki un es nemaz nebiju pārsteigta,ka Ansis Roderts ir palīgmācītājs Ventspils draudzē un Latvijas draudžu savienības Veselības kalpošanas nodaļas vadītājs.Pārstāv Jauno konservatīvo partiju un ir gatavs kandidēt 12.Saeimas vēlēšanās.Nu ko,atliek vien cerēt,ka veiksmes gadījumā uz Mežlīdumiem kādreiz vedīs asfaltēts ceļš.
lidonite
30.07.2014 22:57:27
Atrašanās vieta pilnīgs murgs!
Roberts
27.07.2014 23:09:28
Atrodas ļoti skaistā klusā vietā. Tikai viens no LIELĀKAJIEM MĪNUSIEM ir tas , ka parasts cilvēks ar parastu automobili tur nokļūt nevar. Priekš tā jāiegādājas apvidus auto( džips) vai traktors. Tas ir no personīgās pieredzes, nokļūšana turp un atpakaļ, noslēdzās ar servisa apmeklējumu. Tas ir nervi atkal pagalam. Kā arī nevajadzīgi patērēts laiks, nauda utt. "Labo pirātu reiss" 26.07.2014.
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!