Sestdiena, 13. Aprīlis, 2024
Egils, Egīls, Nauris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Cēsīs Ziemassvētku Dižtirgus – kultūras gardēžiem un lieliskiem saimniekiem!

03.12.2010

Pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” un SIA „Cēsu Tirgus” Ziemassvētku mēnesī no 17.decembra līdz 24.decembrim piedāvā plašu Ziemassvētku tirgu un mākslas radošās darbnīcas.

Šā gada rudenī „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” un „Cēsu Tirgus”, meklējot jaunus akcentus tradicionālām kultūras un tirdzniecības nozarēm, uzsāka kopsadarbību, piedāvājot pilsētas iedzīvotājiem un viesiem tematiskos gadatirgus un kultūras programmu Miķeļdienā un Mārtiņos.

Turpinot veiksmīgu sadarbību, Ziemassvētkos abi partneri vienojās par jaunu izaicinājumu – atvērt Ziemassvētku Dižtirgu, radot nebijušu vietu kopīgām ģimeņu aktivitātēm ar rūķu darbnīcām, vietu mākslinieku un daiļamata meistaru prasmju un darbu demonstrēšanai, kā arī iespēju vienā vietā iegādāties visu svētku galdam no zemnieku sietā siera, desām, žāvējumiem, līdz ražotāju galdautiem, svecēm un dekoriem.

Diztirgus programma:
Tirgus darba laiki:
17. – 23.12. no plkst. 8:00 – 16:00
24.12. no 08:00 – 15:00
Muzikāli sveicieni katru dienu.

17. decembrī, no plkst. 15:00 - Tirgus egles atklāšana, dziesmas, dejas, desiņu cepšana uz ugunskuriem, karstvīns.
No 20.decembra Cēsu tirgus atvērs apmeklētājiem vienu no vecajiem tirgus paviljoniem, kurā būs iekārtots īpašs dāvanu tirgus un radošās darbnīcas.
23.decembrī. no plkst. 12:00 līdz 14:00 koncerts pie Tirgus egles.

Kā stāsta viena no pastāvīgajām Cēsu tirgū savus produktus pārstāvoša uzņēmuma īpašniecēm no Ragaciema: ”Mūsu ražotā zivju produkcija Cēsīs ir ļoti pieprasīta, sevišķi gribu atzīmēt šogad organizētos vecā Cēsu Tirgus laukuma Miķeļa un Mārtiņa dienu tematiskos tirgus, kad atmosfēra gan tirgotājiem, gan tirgus apmeklētājiem bija īpaša. Uzskatu kāda šāda tirdzniecības organizēšana, apvienojot to ar kultūras pasākumiem, rada īpašo tirgus atmosfēru un atjauno senās tirgus tradīcijas.”

Tirgotājiem par iespēju piedalīties Cēsu Ziemassvētku Dižtirgū interesēties: tālrunis - 64124147, vai 26117224, e-pasts: cesu.tirgus@inbox.lv vai personīgi SIA „Cēsu tirgus” birojā, Cēsīs, Valmieras ielā 2. Lūdzam par tirdzniecību no automašīnām iepriekš sazināties ar tirgus vadību.

Māksliniekiem un ziemassvētku rūķiem par iespēju veidot savas radošās darbnīcas vai piedalīties vecā tirgus paviljona darbnīcās interesēties: tālrunis – 64122537, Inga Kreile, Cēsu Kultūras un Tūrisma centra, Kultūras pasākumu producente, e- pasts: inga.kreile@cesis.lv

Plašāka informācija par Dižtirgu un citiem Ziemassvētku pasākumiem Cēsu novadā: www.cesis.lv
 

Komentārs par rakstu: Cēsīs Ziemassvētku Dižtirgus – kultūras gardēžiem un lieliskiem saimniekiem!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!