Ceturtdiena, 18. Aprīlis, 2024
Laura, Jadviga
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Pie Cēsu Pils atvērta slīpākā slidotava Latvijā

03.12.2010

Sadarbojoties pašvaldības aģentūrai "Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs" ar "Aktīvā tūrisma centru Eži" un pateicoties A/S "Cēsu Alus" atbalstam, pašā Cēsu jaunās pils piekājē - Pils laukumā, ir tapusi dabīgā ledus slidotava


Foto: Daiga Janševska

Sestdien, 4.decembrī jaunā Cēsu Alus slidotava tiks atvērta testa režīmā visiem slidot gribētājiem. Tā ir veidota no dabīgā ledus, un tās laukums ir 30X30 metri.

Kā pastāstīja aktīvā tūrisma centra „Eži” īpašnieks Mārtiņš Malcenieks, šogad slidotava ir kļuvusi interesanta gan ar savu novietojumu - pils laukuma zālājā, mazliet ieslīpā vietā, gan ar to, ka slidotavas centrā atrodas koks, kuram slidošana apkārt varētu izvērsties par augstāko slidošanas prasmju demonstrējumu.

Apmeklētājiem ar savām slidām slidošana būs bez maksas, paralēli - veikalā „Eži” darbosies arī slidu noma, un varēs sasildīties malkojot siltu dzērienu.

Slidotavas darba laiki pie labvēlīgiem laika apstākļiem būs sekojoši:
Pirmdiena līdz piektdiena no 14:00-21:00, sestdien un svētdien no 10:00-21:00.

Līdz ar pirmo sniegu aktīvās atpūtas cienītājiem pirmajam nobraucienam atvērti slēpošanas un aktīvās atpūtas parks Ozolkalns un atpūtas bāze „Žagarkalns”. Un ja būs labvēlīgi laikapstākļi ar sniegu un salu, tad Cēsu Pils dārzā tiks izveidota slēpošanas trase, kur mierīgi un rimti pārvietojoties uz slēpēm varēs izbaudīt gleznaino dārza un viduslaiku pils ainavu. Pēc labi pavadītas dienas slēpojot vai slidojot, vakaros, nedēļas nogalēs Cēsīs skanēs jau Ziemassvētku ieskaņas pasākumi, kas šogad būs patiešām bagātīgi un daudzveidīgi. Sīkāk par pasākumiem Cēsu novadā skatīt www.cesis.lv
 

Komentārs par rakstu: Pie Cēsu Pils atvērta slīpākā slidotava Latvijā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!