Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Krēslas stunda pilī

06.12.2010

Pilskrogs Melnais Sivēns, sadarbībā ar Ventspils muzeju, izsludina Krēslas stundu piedāvājumu Livonijas ordeņa pilī. Nakts viesus gaidīs - iekurts pavards, karsts dzēriens, viduslaiku tērps un izklaide viduslaiku noskaņā īstos pils mūros.

Ar pils nakts dzīvi un arī iespēju iejusties 14.gs. noskaņās krēslas stundu mīļotājus iepazīstinās pils dāmas, kuru vēstures zināšanas ir ar garantiju. Šajā stundā varēs uzzināt kādi bija septiņi nāves grēki, kādi bija tā laika sodi, kāda bija pareiza un nepareiza uzvedība, varēs spēlēt kauliņu spēli, kāds varēs kļūt par komturu, un varbūt kāds pils tumsā piedzīvos savu personīgo atklāsmi – kļūt par ordeņa brāli vai tomēr dzīvot laicīgo mūsdienu dzīvi.
Krēslas stundas iespējamie norises laiki ir no plkst.18-22. Pasākuma ilgums aptuveni 1stunda, izmaksas 10 personām – Ls30, par katru nākamo personu (līdz 15 personām vienā grupā), jāpiemaksā Ls3. Krēslas stunda pilī jāpiesaka trīs darbadienas iepriekš pa tālr. 63607024. Tuvāka informācija par iespējamo karstā dzēriena variāciju, samaksu, personu skaitu grupā utml., arī pa minēto tālruni.
Melnais Sivēns sadarbībā ar Ventspils muzeju

Komentārs par rakstu: Krēslas stunda pilī

Labi Labi
06.12.2010 14:46:07
Labi :)
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!