Piektdiena, 19. Aprīlis, 2024
Vēsma, Fanija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ziemassvētku radošās darbnīcas Cēsu Pilī - mācību un labdarības stundas

08.12.2010

Ziemassvētku gaidīšanas laikā no 14. līdz 16.decembrim Cēsu Pils piedāvā radošās darbnīcas, kuras kalpos gan kā prasmju un iemaņu stundas, gan arī kā labdarības pasākums, jo daļa no darbnīcu ienākumiem tiks ieskaitīta akcijas „Eņģeļi pār Latviju” kontā.

Katru dienu ikvienam būs iespēja pagatavot neparastu dāvanu un gūt jaunas idejas svētkiem! Ziemassvētku rotājumu – puzuru, svečturu; pašdarinātu dāvanu – rotu, kosmētikas gatavošana un piparkūku namiņa būvēšana.

Darbnīcas norisināsies trīs dienas no 14. līdz 16.decembrim, darba dienu vakaros no plkst.17:30 apmēram 2 stundas Cēsu Pils kompleksā (Pils laukums 9). „Neparasto dāvanu darbnīcā” - svečtura, kas izskatās kā saldumu trauks, bet var kalpot arī par dāvanu iesaiņojuma kārbu, gatavošanas noslēpumu atklās un palīdzēs izgatavot māksliniece Baiba Rass. „Kosmētikas darbnīcās” veselīgas dabīgās kosmētikas pagatavošanas ABC – krēmus (sejai, rokām, ķermenim); lūpu balzāmus, eļļas un elegantus smaržu maisiņus pārvērst par mīļām dāvanām sev vai draugiem palīdzēs dabīgās kosmētikas speciāliste, aromterapeite Laura Bāliņa. Brīnumu, kā namiņi tiek celti ne tikai no sniega vai sapņiem, bet arī no piparkūkām, atklās saldumu meistares Alla Oldermane un Vineta Žamoidika darbnīcā „Piparkūku namiņa noslēpumi”.

Paralēli darbnīcām Jaunajā Pilī katru dienu no 14. līdz 16.decembrim no plkst.17:30 notiks aktīvas darbošanās ziemīgās viduslaiku noskaņās. Sniegotā Pils dārzā cauri sniegiem uz aktīvu darbošanos vadīs, viduslaiku rituālus rādīs un rotaļās aicinās Ieva Kalniņa. Rotu darināšanas pamatus, kā arī izmēģināt roku vienkāršāko rotu un puzuru gatavošanā palīdzēs Cēsu Eksperimentālās arheoloģijas darbnīcas „Seno rotu kalve” vadītājs, tautas daiļamata meistars, rotkalis Daumants Kalniņš.

Radošo darbnīcu laikā pilī darbosies arī Ziemassvētku foto salons, kur svētku noskaņu izveidotā studijā apmeklētājiem iespēja veidot individuālās un ģimenes fotosesijas. Svinīgu vai rotaļīgu fotouzņēmumu par apsveikumu kartīti pārveidos fotogrāfes Karīna Jurciņa un Kristīne Dambīte.

Mazos ideju stūrīšos darbosies īpaši apmācīti rūķi - skolotāji ar praktiskiem padomiem neparastu, oriģinālu sīklietiņu, papīra masku un parūku gatavošanā.

Iepriekšējā pieteikšanās uz radošajām darbnīcām līdz 14.decembrim, jo dalībnieku skaits ierobežots. Pieteikšanās pa tālruni: 28342115, 29293195 vai Cēsu Tūrisma informācijas centrā (Pils laukums 9). Sīkāka informācija par darbnīcām www.cesis.lv
 

Komentārs par rakstu: Ziemassvētku radošās darbnīcas Cēsu Pilī - mācību un labdarības stundas

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!