Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) aicina doties vakara pastaigās pa Liepāju un apskatīt Ziemas gaismas Liepājā.

14.12.2010

„Liepāja Ziemassvētku laikā noteikti ir viena no skaistāk izgreznotajām Latvijas pilsētām. Piparkūku namiņi, mūsu īpašā svētku egle un eņģeļi ir jau kļuvuši par zīmolu Ziemassvētku laikam vēju pilsētā.

Lai dalītos priekā ar pilsētas viesiem, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs ir sagatavojis naksnīgu piedzīvojumu – noskaņu ekskursiju ar noslēpumainības un pārsteiguma klātbūtni „Ziemas gaismas Liepājā”. Ikdienas steigā nepamanīti paliek sakopti namu pagalmi, kas tagad svētkos kļuvuši vēl jo krāšņāki. Nereti nolaisti skatieni liedz saskatīt skaistas lietas mums apkārt. Šoreiz uzmanība tiks pievērsta nenovērtētajam, kas papildināts ar stāstu, parādīs Liepāju pavisam citā gaismā. Krāšņi izgaismoto centru varēs apskatīt arī no Trīsvienības katedrāles torņa.
Pēc ziemīgās pastaigas restorāns „Vecais Kapteinis” aicinās sasildīties ar glāzi karsta punša, bet, lai viesošanās Liepājā īpaši paliktu atmiņā, turpat varēs izliet laimes. Iespējams, ka tieši Liepāja kļūs par vietu, kur sāksies jūsu laimīgais laiks!”

Šādi LRTIB uzrunā ikvienu, kas vēlas iepazīt citādu Liepāju – balti apsnigušu, izgaismotu ar lampiņu virtenēm, Ziemassvētku noskaņā tērptu.
Ikviens pilsētas viesis ir aicināts iegriezties arī tūrisma birojā, lai iegādātos īpašos – Liepājas – suvenīrus, kādi nav nopērkami nekur citur. Liela daļa no šiem suvenīriem ir gatavota Liepājā, daļa no tiem ir mākslinieku roku darbs. Te atradīsiet gan Liepājas kalendāru, gan Saimes koku, gan izejmateriālus un pamācību sērkociņu mājas būvēšanai, gan rokdarbus, keramikas un koka darinājumus.

Komentārs par rakstu: Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) aicina doties vakara pastaigās pa Liepāju un apskatīt Ziemas gaismas Liepājā.

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!