Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

”Ziemassvētku stāsts…” Gulbenes kultūras centrā

14.12.2010

17.decembrī plkst.19:00 Gulbenes kultūras centrā grupas Framest Ziemassvētku koncerts “Ziemassvētku stāsts...”


Foto: Framest

Par programmu

 


A Cappella grupas Framest koncertprogramma "Ziemassvētkus stāsts" aicina mūs doties pārsteigumiem bagātā ceļojumā, kurā skanēs gan visiem labi zināmās Ziemassvētku dziesmas, gan Ziemassvētku hīti džeza noskaņās.
Kā apgalvo klausītāji – šajos koncertos tiek radīta īpaša svētku atmosfēra, un pēc šo koncertu noklausīšanās, atlikušo dienas daļu smaids no sejas neizzūd..

 


Par mūziķiem
Grupas repertuārs laika gaitā ir izveidojies gana plašs, kuru starpā ir gan pašu, gan arī citu komponistu sarakstīti skaņdarbi. Grupas Framest mūzika iekarojusi arī radio klausītāju sirdis, nodrošinot ilgstošas pozīcijas topos. Vokālā grupa Framest regulāri koncertē visā Latvijā un ar panākumiem piedalījusies vairākos konkursos (t. sk. I vieta konkursā "Ceļš uz teātri”, I vieta Imanta Kalniņa konkursā “Jaunās zvaigznes” pašu komponēto dziesmu kategorijā, I vieta, dalīta ar grupu H2O, konkursā par jauniešu filmas "Jaunatnes likums – ikvienam jaunietim" tituldziesmu; II vieta draugiem.lv rīkotajā konkursā jaunajiem mūziķiem Re:Loud.
Framest sadarbojas ar Latvijā populāriem un talantīgiem mūziķiem – Jāni Lūsēnu (izrādē Hotel Kristina), Arni Medni (festivālā "Bildes 2007"), Zigmāru Liepiņu (iedziedot tituldziesmu izrādei "Adata"). 2007. gadā izveidojās lielisks projekts ar džeza pianistu Hariju Bašu – Latvijas Koncerti organizēja lielāku tūri pa Latvijas pilsētām, kas ar panākumiem turpinājās 2008. gadā. Savukārt 2009. gada rudenī Framest ar koncertu „Džeza Zelta melodijas” uzstājās vairākās Latvijas pilsētās.

 

Turneja noslēdzās ar koncertu 3.oktobrī Rīgas Kongresu namā. Līdztekus Framest ir sagatavojuši lielisku koncertprogrammu ar Raimonda Paula labāko dziesmu aranžijām džeza harmonijās. Framest var lepoties ar dalību slavenās grupas The Real Group rīkotajā The Real A Cappella Festival pagājuša gada rudenī Zviedrijā.


Vokālās grupas Framest Ziemassvētku koncerts
”Ziemassvētku stāsts”
Beāte ZVIEDRE /soprāns/
Elīna ŠMUKSTE /alts/
Mikus ABARONIŅŠ /kontratenors/
Jānis ĶIRSIS /baritons/
Edgars JANOVS /bass/

Komentārs par rakstu: ”Ziemassvētku stāsts…” Gulbenes kultūras centrā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!