Sestdiena, 13. Aprīlis, 2024
Egils, Egīls, Nauris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Daugavpilī viesosies Coca-Cola Ziemassvētku karavāna

14.12.2010

Turpinot vairāk kā 10 gadus ilgās tradīcijas, Coca-Cola arī šogad īsteno labdarības akciju Ziemassvētku karavāna. Ceturtdien, 16.decembrī Daugavpilī Centrālajā laukumā Rīgas un Ģimnāzijas ielu krustojumā plkst. 16.00 notiks Coca-Cola Ziemassvētku karavānas noslēdzošais pasākums, kura laikā ikvienam būs iespēja satikt Ziemassvētku vecīti un kopā ar elfiem radoši darboties viņu darbnīcā. Ziemassvētku karavāna, sava ceļojuma laikā no 12.-16.decembrim,


Latvijā kopumā apmeklēs piecas pilsētas - Rīgu, Valmieru, Kuldīgu, Jēkabpili un Daugavpili. Šogad no katras iegādātās 2 litru Coca-Cola, Coca-Cola light vai Coca-Cola Zero pudeles ar Ziemassvētku etiķeti un uz tās esošo informāciju par labdarības akciju, Coca-Cola ziedos 1 santīmu, lai par kopēji iegūto naudu izveidotu atpūtas un rotaļu laukumu rehabilitācijas centrā „Dūjas". „Coca-Cola jau vairāk kā desmit gadus savu Ziemassvētku akciju ir saistījusi ar labdarības pasākumiem. Sadarbībā ar Sergeja Jēgera Labdarības fondu, šogad nolēmām atbalstīt rehabilitācijas centru „Dūjas", lai, uzsākot vasaras sezonu, rehabilitācijas centra bērniem būtu iespēja rotaļāties jaunajā atpūtas laukumā. Aicinām ikvienu apmeklēt Coca-Cola Ziemassvētku karavānas pasākumus, daloties Ziemassvētku priekā arī ar citiem," stāsta Coca-Cola Hellenic Latvia sabiedrisko attiecību un komunikācijas speciāliste Ieva Keviešena.
Par The Coca-Cola Company:
The Coca-Cola Company ir pasaulē lielākais dzērienu ražotājs, kas piedāvā patērētājiem vairāk nekā 450 gāzēto un negāzēto dzērienu zīmolu. The Coca-Cola Company uzskata par savu pienākumu iesaistīties to sabiedrību ilgtspējīguma saglabāšanā, kur uzņēmums darbojas - vispirms aizsargājot vidi un resursus, kā arī veicinot uzņēmējdarbības attīstību. Precīzāku informāciju par uzņēmumu: http://www.thecoca-colacompany.com/ Coca-Cola Hellenic ir viens no pasaulē lielākajiem The Coca-Cola Company produktu ražotājiem un izplatītājiem, kas piedāvā plašu bezalkoholisko dzērienu klāstu. Latvijā. Uzņēmums Coca-Cola HBC Latvia piedāvā šādus The Coca-Cola Company produktus: Coca-Cola, Coca-Cola light, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite, Bonaqua, Schweppes, enerģijas dzērienu Burn, Nestea ledus tējas, Cappy sulas, Cappy Ice Fruit sulu dzērienus, Pilskalna kvasu un limonādi Burbulināde.
 

Komentārs par rakstu: Daugavpilī viesosies Coca-Cola Ziemassvētku karavāna

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!