Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ķekavā notiks Ziemassvētku ieskandināšanas pasākums

16.12.2010

Sestdien, 18. decembrī, plkst. 16:00 Ķekavā notiks Ziemassvētku ieskandināšanas pasākums, kuru organizē biedrība „Cita Ķekava” un Ķekavas novada pašvaldības Kultūras aģentūra.

Laukumā pie Doles Tautas nama noritēs Ziemassvētku andele, vizināšanās zirga kamanās, karstā dzēriena baudīšana un egles rotāšana un iedegšana. Ziemassvētku andeli ar priekšnesumiem kuplinās vīru koris „Ķekava”, Jaunais Miltu teātris, TDA „Zīle”, TDA „Daina”, mazie dziedātāji un dejotāji no Pļavniekkalna sākumskolas, Doles – Ķekavas draudzes Svētdienas skolas bērni u.c.

Savukārt Doles Tautas namā varēs piedalīties radošajās darbnīcās un skatīties „Kinopunkta” Ziemassvētku multfilmas un Doles Saviesīgās biedrības veidoto filmu par Doles Tautas nama vēsturi. Pasākuma apmeklētājiem durvis vērs Ķekavas Novadpētniecības muzejs, aicinot apskatīt muzeja ekspozīciju „Ķekava laiku lokos”, bet biedrība „Solis tuvāk” pieņems ziedojumus – pārtikas preces, jaunu vai mazlietotu apģērbu un pašdarinātas dāvaniņas maznodrošinātajiem novadniekiem.

Ziemassvētku ieskandināšanas pasākums noslēgsies Doles Tautas nama zālē ar Brūveru ģimenes koncertu. Sākums: plkst. 18:30.

Edgars Starķis, biedrības „Cita Ķekava” valdes priekšsēdētājs:
„Ziemassvētku ieskandināšanas pasākuma organizēšana ir turpinājums mūsu sadarbībai ar Ķekavas novada pašvaldību un Kultūras aģentūru. Finansējumu pasākuma organizēšanai ieguvām, piedaloties pašvaldības izsludinātajā NVO projektu līdzfinansēšanas konkursā, bet kopā ar Kultūras aģentūru strādājam, lai pasākums būtu saistošs dažāda vecuma cilvēkiem, it īpaši – bērniem.”

Egils Štāls, Ķekavas novada pašvaldības Kultūras aģentūras direktors:
„Es ceru, ka Ziemassvētku ieskandināšanas pasākums kļūs par Ķekavas novada sabiedriskās dzīves tradīciju. Lai tā notiktu, ir nepieciešams iedzīvotāju atbalsts, tāpēc aicinu jūs 18. decembrī atnākt uz Doles Tautas namu un kopā ar novadniekiem izbaudīt Ziemassvētku atmosfēru!”

Doles Tautas nama adrese: Rīgas iela 26, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads.
 

Komentārs par rakstu: Ķekavā notiks Ziemassvētku ieskandināšanas pasākums

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!