Sestdiena, 2. Decembris, 2023
Sniedze, Meta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Svinēsim svētkus Reiņa trasē!

22.12.2010

Sestdien, 2010. gada 25.decembrī, Reiņa trasē, Krimuldā, norisināsies Reiņzemes ballīte kopā ar bērnu mini slēpošanas sacensībām Mazais Reinis 2011. No plkst. 12:00 līdz 15:00, īpašā svētku gaisotnē Jūsu ģimenīte tiks izkustināta, izklaidēta, radoši un muzikāli nodarbināta un visādi citādi jauki un mīļi uzjautrināta vairāku stundu garumā! (Ballīte BEZ maksas)

Šogad ir sakritis tā, ka Ziemassvētku pasākumu rīkosim kopā ar sacensībām Mazais Reinis 2011. Reiņzemes ballītē no plkst. 12:00 līdz 15:00 rūķi no Rūķu zemes izklaidēs bērnus ar vecākiem ar dziesmām, rotaļām, dejām un noslēgumā pie mums ieradīsies Vecītis no īstas Rūķu zemes, kurš uzklausīs bērnu pantiņus un dāvās viņiem mantiņas. Kā arī vecītis apbalvos visus Mazais Reinis 2011 sacensību dalībniekus ar balvām ko nu katrs būs nopelnījis.

Mazais Reinis 2011 sacensībās noskaidrosim, kurš ir pats veiklākais un drosmīgākais mazais kalnu slēpotājs sacensību 1.posmā. Jautrības un atrakcijas nodrošinās jauki pasaku tēli no Pasaku Nama. Būs jautra mūzika un saldumi!
Reģistrēties sacensībām varēs arī 25.decembrī uz vietas un šoreiz būs īpaša akcija – ja mazais slēpotājs ieradīsies rūķa tērpā, tad mazajam būs īpašā dalības maksa sacensībām! Sacensību reģistrācijas sākums no plkst. 10:00, starts sacensībām plkst. 12:00. Vēl notiks trīs posmi bez šī – 2.posms – 29.janvārī, 3.posms – 26.februārī un noslēguma 4.posms – 13.martā.

Svētku noskaņās arī pavadīsim veco un sagaidīsim Jauno gadu. 31.decembrī no plkst. 21:00 līdz Jaungada rītam Reiņa trasē notiks Jaungada salidojums. Būs mežs, sniegs, ugunskurs, rotaļas un kameršļūkšana blakus nogāzē, kā arī pēc pusnakts liesim laimes! Reiņa trase viesus sagaidīs ar karstvīnu, mājas pīrādziņiem un nodrošinās svētku salūtu! Līdzi jāņem groziņš, labs garastāvoklis un daudz draugu – kopā būs jautrāk! Pasākums – BEZ MAKSAS! 

Reiņa trase jau vairāk nekā 30 gadus ir viens no populārākajiem slēpošanas centriem Latvijā. Reiņa trase laipni aicina ikvienu interesentu (semināri pluss aktīvā atpūta - no 10 personām, sporta spēles, auto stāvlaukums - 80 automašīnām).

Kontaktinformācija: „Kalnzaķi”, Krimuldas novads, Rīgas rajons LV-2144. www.reinatrase.lv, info@reinatrase.lv.
Tālruņi – 292772255

Komentārs par rakstu: Svinēsim svētkus Reiņa trasē!

Ināra
29.12.2010 15:45:16
Cepuri nost Reiņa trases priekšā http://www.atputasbazes.lv/lv/... , Iesaka: atputasbazes.lv
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!