Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Gulbenes pilsētas svētki – visai ģimenei

21.07.2011

No 28.līdz 31.jūlijam Gulbenes novada sirdī – Gulbenē – aicina krāšņie pilsētas svētki. Šogad tajos ikviens varēs vērot plašu kultūras, izklaides, sporta un atpūtas programmu.

„Kopīgi esam daudz paveikuši, lai Gulbene uz svētkiem būtu skaista un uzposta, lai pašas svētku dienas būtu jaukas un mūs iepriecinātu. Svētki ir jāgaida, tiem gatavojoties, bet pēc tam jāļaujas to noskaņai, tos vienkārši izbaudot. Svētki ir plānoti tā, lai ikvienam pilsētniekam un ikvienam Gulbenes viesim būtu iespēja jauki pavadīt laiku,” saka Osvalds Lucāns, Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs, uzsverot, ka jāpasaka paldies visiem tiem cilvēkiem, kuri pierādījuši, ka viņiem interesē pilsētā notiekošais un kuri ar savu devumu dara Gulbeni skaistāku, interesantāku, pievilcīgāku.
Jau 28.jūlijā pulksten 17:00 Senioru vakaru pie Gulbenes veco ļaužu dzīvojamās mājas iesāks deju kolektīvs „Reveranss” un „Vērdiņš”, pulksten 19:00 pilsētu ieskandinās senioru koncerts „Vasaras pilnziedā”, kurā dziedās novada cienījamākā paaudze. Pulksten 21:00 Gulbenes kultūras centra iekšpagalmā – senioru romantiskā balle.

 


Savukārt 29.jūlijs atvēlēts novada jauniešu aktivitātēm. Jauniešu diena „Paņem Parku!” sāksies pulksten 17:00 ar jauniešu gājienu no Gulbenes kultūras centra uz Gulbīšu parku. Pulksten 17:30 uzstāsies Extrēma velo komanda „Greentrials”un J-Town Rockers ar brake dance priekšnesumu. Ne tikai jaunieši, bet visi svētku apmeklētāji no pulksten 18:00 līdz 21:00 varēs atrast sev nodarbi dažādās darbnīcās: deju meistarklase ar street dance horiogrāfi Sandru Wolyniec no Polijas un JamStyle meitenēm no Gulbenes; brīvās akrobātikas paraugdemonstrējumi un atvērtā nodarbība ar Gulbenes treiseriem; radošā laboratorija (veidos stabules, lidojošās laternas) ar Clearu (Florida) un Edgaru no radošās studijas „Koka spoles”; būs cilvēku piramīdu veidošana kopā ar Viktoru un Jesusu – Eiropas brīvprātīgie no Spānijas; ‘Atjautīgās lamas’ – loģikas un matemātikas uzdevumi; ‘Sajūtu aplis’ – jautrības un saliedēšanās aktivitātes; mākslinieku darbnīca – lielo grafiti plakātu veidošana un karikatūru zīmēšana un atraktīvas stafetes bērniem. Ballīte Gulbenes kultūras centra iekšpagalmā sāksies pulksten 22:00, kurā dziedās Goran Gora un grupa „Astro`n`out”.
 

 

30.jūlija rīts (pulksten 9:00) sāksies ar amatnieku rosību tirgū. Pēc tam pulksten 10:00 svētku gājienā dosies pilsētas visjaunākie iedzīvotāji – Gulbenes pilsētas bebīši, Vāverēns un Pīlēns, kā arī Gulbenes kultūras centra pūtēju orķestris. Pulksten 10:30 pilsētas pārvaldes vadība sveiks mazuļus, būs popgrupu „Ledenes” un „Pipari” uzstāšanās, būs rotaļas un spēles ar Vāverēnu un Pīlēnu. Ģimenes svētki iesāksies ar Zelta pāra, Lielās ģimenes, Strādīgās ģimenes, Talantīgās ģimenes, Cilvēks – ģimenei un sabiedrībai sveikšanu, pēc kuras sekos Eglīšu ģimenes koncerts (Alūksne) un citi muzikāli priekšnesumi. Pulksten 11:00 notiks pirmais Gulbenes svētku atklātais šaha turnīrs.
 

 

Sporta cienītāji no pulksten 12:00 pilsētas stadionā varēs apmeklēt uz Baltijas spēkavīru čempionātu, lai novērtētu Latvijas, Lietuvas un Igaunijas spēcīgāko vīru sniegumu. No pulksten 15:00 pilsētas centrālajā skvērā pilsētniekus un pilsētas viesus priecēs franču tradicionālās kultūras kopa no Berštetes un tuvo Austrumu mākslas un kultūras festivāla prezentācija ar vēderdejām un bungu spēlētājiem. Dienas noslēgumā – pulksten 19.00 pilsētas stadionā – jubilejas humoršovs „Imanta –Babīte … 25”. Pēc tā pulksten 22:00 - svētku balle kopā ar grupu „Baltie lāči”.
Pilsētas svētku laikā Gulbenes kultūras centrā apskatāma mākslinieces Evitas Rusovas gleznu izstāde „Atskaite”.

 


Tiekamies Gulbenē!

 


Informāciju sagatavoja:
Jana Igaviņa,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Gulbenes novada dome
T.26413121, e-pasts: jana@gulbene.lv
 

Komentārs par rakstu: Gulbenes pilsētas svētki – visai ģimenei

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!