Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Uzzini jau tagad, kā Ziemassvētkus svinēs Ķīpsalā!

07.12.2011

No šodienas ikviens interneta vietnē www.bt1.lv/ziemassvetki var uzzināt un pat sadzirdēt kā taps svinēti Ziemassvētki Ķīpsalā – Rīgas Ziemassvētku koncertā “Ziemassvētku zvaigznes”, kur skanēs populāra klasiskā mūzika un iemīļotas dziesmas vēl nedzirdētā izpildījumā un jaunos aranžējumos. Koncerta īpaši veidotā programma ikvienam dāvās visgaišākās Ziemassvētku emocijas!

Koncerta mājaslapā variegūt informāciju par Rīgas Ziemassvētku koncerta “Ziemassvētku zvaigznes”solistiem undalībniekiem, koncerta veidotājiem un programmu, kā arī smelties iedvesmu dažos dziesmu un skaņdarbu audio fragmentos, kas ir iekļauti koncerta programmā. Lapā pieejama arī visplašākā informācija par biļešu iegādi, tostarp arī kolektīvo biļešu iegādi un rezervāciju.

 

Kā zināms, 25. un 26. decembrī Ķīpsalas hallē notiks lielaisRīgas Ziemassvētku koncerts “Ziemassvētku zvaigznes” ar Marta Kristiāna Kalniņa, Annijas Putniņas, Inga Pētersona, Jura Žagara, vokālā grupa “Framest, koru “Sonore” un “Austrums”, kā arīorķestra “Rīga” piedalīšanos. Koncerta diriģents– Mārtiņš Ozoliņš.

 

Teicēja lomāiejutīsies iemīļotais aktieris Juris Žagars. Programmas 1. daļā viņš pavadīs klausītājus sajūtu ceļojumā uz 19. gs. Holandi pie jaukās holandiešu meitenes Grēteles un viņas krietnā brāļa Hansa no sirsnīgā Mērijas Meipsas-Dodžas stāsta “Sudraba slidas”. Savukārt 2. daļā – kopīgi svinēsim Ziemas saulgriežus mūsdienu Rīgā.

 

Koncerta mākslinieciskā vadītāja ir Ilona Breģe, scenogrāfs – Artūrs Arnis, savukārt kustību režiju veidos pazīstamais teātra un mūziklu horeogrāfs Alberts Kivlenieks.

 

Koncertu sākums: 25. decembrī plkst. 17.00 un 26. decembrī plkst. 13.00.

 

Biļetes: Ķīpsalā hallē, “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuparadize.lv. Biļešu cena no Ls 5,50.

 

 

Papildu informācija:

Dace Dambe, BT 1 sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

Tālr. 67067525, GSM: 26410381, dace.dambe@bt1.lv

 

Inese Libere, BT 1 mediju koordinatore

Tālr. 67065011, GSM: 29450037, inese.libere@bt1.lv

Komentārs par rakstu: Uzzini jau tagad, kā Ziemassvētkus svinēs Ķīpsalā!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!