Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Karosta Francijas televīzijas šovā

06.04.2017

Sestdien, 8.aprīlī, Karostā tiks filmēts sižets Francijas televīzijas šovam “Echappées Belles” (Brīnišķīgā izbēgšana). Tas ir 90 minūšu garš ceļojumu un piedzīvojumu šovs, ko franču televīzijā rāda katru sestdienas vakaru. Parasti raidījumā tiek atspoguļots, kā raidījuma vadītāja Sophie Jovillard ceļo pa kādu valsti, iepazīst tās kultūru, sabiedrību, tradīcijas, tiekas ar vietējiem cilvēkiem, iepazīst viņu ikdienas dzīvi, darbu, aizraušanās un iecienītākās vietas. 

Karostas cietumā raidījuma vadītāja piedalīsies realitātes šovā “Aiz restēm” un pēc tam kopā ar Karostas gidu Kristeru Kraftu iepazīs interesantākās vietas Karostā.

Televīzijas grupa filmēs Liepājā vairākas dienas, un viena no raidījuma varonēm būs dzintara rotu darinātāja un zīmola “Noķerts Liepājā” izveidotāja Ilze Vainovska.

 

Lai gan aktīvā tūrisma sezona Karostas cietumā vēl īsti nav sākusies, Karostas cietumā šī šogad būs jau trešā ārvalstu žurnālistu vizīte. Februārī Karostas cietumā sižetu savam šovam filmēja populārākais Japānas TV kanāls. Martā Karostas cietumā bija žurnālistu grupa no ASV Vašingtonas štata. Žurnālistu galvenā interese bija par to, kā dažādās postpadomju zemēs padomju laika mantojums tiek izmantots tūrismā.

Monta Krafte

Karostas glābšanas biedrības valdes locekle

 

 

 

 

Komentārs par rakstu: Karosta Francijas televīzijas šovā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!