Otrdiena, 20. Oktobris, 2020
Leonīda, Leonīds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Pūpolsvētdienas nedēļas nogale Tukumā un apkārtnē

07.04.2017

Šajā nedēļas nogalē, kad daudzviet Latvijā tiek atzīmētas pavasara Putnu dienas, arī mēs aicinām doties uz Ķemeru nacionālo parku, kur kopā ar speciālistiem būs iespēja piedalīties dažādos izzinošos un radošos pasākumos. Vēl šajās brīvdienās aicinām apmeklēt apkārtnes muzejus, skatīt koncertu un teātra izrādi, un varbūt arī piedalīties Pūpolsvētdienas dievkalpojumā kādā no Tukuma baznīcām.

Sestdien un svētdien, 8.un 9.aprīlī Ķemeru nacionālajā parkā laipni gaidīts ikviens putnu mīļotājs. Sestdien, 8.aprīlī jau no pulksten 9.00 rītā dabas izglītības centra speciālistu vadībā Ķemeru apkārtnē būs iespēja piedalīties Putnu vērošanas pārgājienā. Pulcēšanās pie “Meža mājas”. No pulksten 11.00 pie dabas izglītības centra “Meža māja” notiks dažādas radošās darbnīcas un spēles, kā arī tiks izgatavoti putnu būrīši, bet pulksten 13.00 būs iespēja piedalīties izzinošā nodarbībā par putnu balsu un paradumu iepazīšanu. Pasākums šeit norisināsies līdz pulksten 15.00 pēcpusdienā. Tāpat no pulksten 13.00 līdz 16.00 dabas izglītības centra speciālistu vadībā tiks organizētas putnu vērošanas ekskursijas ar autobusu uz Kaņiera ezeru un Dunduru pļavām. Savukārt svētdien, 9.aprīlī no pulksten 10.00 līdz 14.00 ikviens tiek aicināts uz putnu vērošanu no CEMEX putnu vērošanas torņa pie Kaņiera ezera ornitologa Viestura Vintuļa vadībā. Galvenais, neaizmirstiet laika apstākļiem atbilstošu apģērbu un mitrumizturīgus apavus. Ja iespējams paņemiet līdzi arī savu binokli. Uz ekskursijām ar autobusu un pārgājienu dalība tikai ar iepriekšēju pieteikšanos. Adrese: Dabas izglītības centrs “Meža māja”, Ķemeri, Jūrmala. Vairāk informācijas www.putnudienas.lv. Pieteikšanās pa tālruni 29149365 vai aija.balandina@daba.gov.lv.

 

Sestdien, 8.aprīlī pulksten 13.00 Pastariņa muzejā tiks atzīmēta rakstnieka Ernesta Birznieka-Upīša 146.dzimšanas diena. Plānos dzimšanas dienu svinēt mazliet neparasti – ar ābeļdārza sakopšanas talku. Tādi savādāki svētki, uz kuriem laipni aicināti visi! Adrese: Pastariņa muzejs “Bisnieki”, Dzirciema pagasts, Tukuma novads. Vairāk informācijas pa tālruni 28651091, www.tukumamuzejs.lv/pastarina-muzejs

Sestdien, 8.aprīlī pulksten 15.00 Tukuma mākslas muzejā, atzīmējot mākslinieka Leonīda Āriņa 110 gadu jubileju, tiks atklāta māksliniekam veltīta izstāde. Tajā varēs aplūkot gleznas no Tukuma muzeja, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja, Latvijas Mākslinieku savienības, Mūkusalas mākslas salona un Monikas Bērzs – Bērziņas kolekcijas. Izstāde būs apskatāma līdz 2017.gada 25.jūnijam. Adrese: Mākslas muzejs, Harmonijas iela 7, Tukums. Vairāk informācijas pa tālruni 27843190, www.tukumamuzejs.lv/makslas-muzejs

 

Sestdienas vakarā - pulksten 18.00 uz Tukuma pilsētas Kultūras namu aicināts ikviens, kurš vēlas no sirds izdziedāties un izdejoties kopā ar TV personību Baibu Sipenieci – Gavari. Koncertspēlē “Es šonakt būšu laimīgs! “ uz skatuves būs arī mūziķi Uldis Marhilēvičs un Normunds Jakušonoks. Vēl līdz piektdienas vakaram, pulksten 18.00 ir unikāla iespēja laimēt ielūgumus uz koncertspēli, kā arī fotosesiju ar māksliniekiem, ja atradīsi Visit Tukums facebook lapā un ar oriģinālu atbildi ieteiksi dalībnieku, vēlams tukumnieku, kurš kā ceturtais koncertspēles darlībnieks līdzās Olgai Rajeckai, UFO un Elitai Patmalniecei varētu piedalīties šajā koncertspēlē. Adrese: Tukuma pilsētas Kultūras nams, Lielā iela 1, Tukums. Vairāk informācijas 63124451, www.tpkn.lv

 

Arī Slampē sestdienas vakarā - pulksten 19.30 norisināsies lustīgs koncerts “Kad mīlestība mostas”, kurā piedalīsies dažādi amatiermākslas kolektīvi, kā arī draugi no Lietuvas. Adrese: Slampes Kultūras pils, Slampe, Slampes pagasts, Tukuma novads. Vairāk informācijas pa tālruni 20005704.

Ja vēlaties Pūpolsvētdienā, 9.aprīlī Tukumā apmeklēt dievkalpojumu, tad pulksten 11.00 esiet laipni gaidīti gan Tukuma luterāņu baznīcā, Brīvības laukumā 1, Tukumā, gan arī Tukuma Sv. Stefana Romas katoļu baznīcā, Harmonijas ielā 1a, Tukumā. Vairāk informācijas www.tukumabaznica.lv un www.tukumadraudze.com.

Svētdien, 9.aprīlī pulksten 15.00 visi atkal aicināti uz Tukuma pilsētas Kultūras namu, kur Tukuma Jaunatnes teātris “Brīvā versija” piedāvā noskatīties teātra izrādi “Negaidījām”. Režisors Ilgonis Škāns. Adrese: Mazā zāle “Azote”, Tukuma pilsētas Kultūras nams, Lielā iela 1, Tukums. Vairāk informācijas pa tālruni 63124150.

 

Gaidām ciemos! Uz Tukumu pēc smukuma!

Informāciju sagatavoja:

Agnese Atte, Tukuma TIC speciāliste

 

Komentārs par rakstu: Pūpolsvētdienas nedēļas nogale Tukumā un apkārtnē

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!