Ceturtdiena, 29. Oktobris, 2020
Laimis, Laimonis, Elva, Elvijs, Elvis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Dabas muzejā aicina izzināt gliemežus un izbaudīt muzikālu performanci

19.04.2017

Ceturtdien, 20. aprīlī, Latvijas Dabas muzejā notiks koncertsarunu cikla „Dabas akadēmija” sezonas noslēguma pasākums „Gliemežu klusums”. Par gliemežu un gliemeņu daudzveidību Latvijā un pasaulē sarunāsies malakologi Edgars Dreijers un Iveta Jakubāne, bet ar muzikālu priekšnesumu, pirmo reizi Dabas muzejā, uzstāsies Mintha. 

Kas ir gliemeži un kas – gliemenes? Cik liela to dažādība pārstāvēta Latvijā un kā izskatās lielākie pasaulē sastopamie gliemeži? Vai gliemeži rada skaņas jeb visu dzīvi pavada klusējot, un kuru sugu īpatņi ir negantie dārzu postītāji? Kas un kāpēc pēta gliemežus un kādi interesanti paraugi glabājas muzeja krājumā? Par šiem un citiem jautājumiem pasākumā sarunāsies Dabas muzeja malakologs Edgars Dreijers un Daugavpils Universitātes gliemežu pētniece Iveta Jakubāne.

 

Pirmo reizi ar muzikālu programmu koncertsarunu ciklā „Dabas akadēmija” uzstāsies māksliniece Mntha, apmeklētājiem atskaņojot četrus skaņdarbus, tostarp arī oriģināldarbus „Nefelibata” un „Transparent and divine”. 

 

Koncertsaruna notiks ceturtdien, 20. aprīlī, plkst. 18.30 Entomoloģijas ekspozīcijā. Vairāk informācijas www.dabasmuzejs.gov.lv

 

„Dabas akadēmija” ir koncertsarunu cikls, kas ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu notiek Latvijas Dabas muzeja ekspozīcijās un kurā dabas un vides procesu izziņa apvienota ar nelielu koncertprogrammu profesionālā izpildījumā.

 

 

Laipni aicināti Latvijas Dabas muzejā – Rīgā, K. Barona ielā 4!

 

 

Informāciju sagatavoja:

Polīna Šķiņķe

Latvijas Dabas muzeja

Komunikācijas nodaļa

 

 

Komentārs par rakstu: Dabas muzejā aicina izzināt gliemežus un izbaudīt muzikālu performanci

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!