Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Jolantas Gulbes-Paškevičas koncerts “O Amor a Portugal” Bauskas pils muzejā

23.11.2017

2017. gada 25. novembrī plkst. 18:00 Bauskas pils muzejā skanēs Jolanta Gulbes-Paškevičas koncerts “O Amor a Portugal” jeb “Mana mīļā Portugāle” - muzikāls ceļojums līdz Portugālei. Kurā dzirdēsiet 19.-21. gs. fadu (fado) – Portugāles tradicionālās, romances žanra dziesmas. Ģitāru pavadījumu spēlēs Ivars Hermanis un Āris Ozols.

Fado radies 19. gadsimta gaitā Lisabonā, Portu, Koimbrā un citviet kā pilsētu romances žanrs, un šodien tas uzskatāms par Portugāles muzikālo vizītkarti - nesteidzīgi izdziedāti stāsti par ilgām pēc nesasniedzamā.

Jolanta Gulbe -Paškeviča savā programmā apkopojusi sev tuvākās  dziesmas, kas aptver vairāk kā simt gadu fadu vēstures –gan senākās, gan 20. gadsimta fadu-  dīvu Amālijas Rodrigešas un Dulse Pontešas, jau par fadu klasiku kļuvušās dziesmas, gan arī mūsdienu fadu repertuāru.

 

Jolanta Gulbe-Paškeviča ir latviešu dziedātāja, privātās džeza skolas dibinātāja un vokālā pedagoģe. J. Gulbe piedalījusies dažādos televīzijas projektos, uzstājoties kopā ar pasaulē atzītiem džeza, un akadēmiskā mūzikas žanra māksliniekiem un komponistiem, sniegusi priekšnesumus ar mūzikas grupām, orķestriem, kā arī piedalījusies studijas ierakstos, realizējot projektus Baltijas valstīs, Eiropā, ASV, Krievijā un citur.

Mākslinieces iedvesma ir multikulturāla māksla un mūzika, tostarp World, Latinun mūsdienu džeza mūzikas ietekme.

Biļetes iepriekš pārdošanā var iegādāties Biļešu Paradīzē, Bauskas pils muzejā un rezervēt pa tālr. 63923793, 63922280 vai e-pastu: bauskaspils@bauska.lv. Rezervētās biļetes jāizpērk ne vēlāk kā 30 min. pirms pasākuma.

Biļetes cena 9, - EUR. 

 

Informāciju sagatavoja:

Ilva Neimane

Bauskas pils muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste – klientu apkalpošanas vadītāja

 

Komentārs par rakstu: Jolantas Gulbes-Paškevičas koncerts “O Amor a Portugal” Bauskas pils muzejā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!