Pirmdiena, 2. Oktobris, 2023
Skaidris, Ilma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Kur Latvijā top skaistākās Instagram bildes – uzzini “Balttour 2020”!

10.01.2020

No 31. janvāra līdz 2. februārim notiks 27. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2020”, kur par sezonas jaunumiem un iespējām apceļot Latviju stāstīs dalībnieki no visiem novadiem. Turklāt, viesojoties tieši reģionos, top visskaistākās fotogrāfijas!

Vides objekts “Rožu aleja”

Krāšņi rožu dekori uz Bauskas vecpilsētas koka un mūra namiem ir iedzīvotāju sarūpēts vides objekts Latvijas simtgades noskaņās. Foto ar vairāku desmitu kvadrātmetru lielumā izšūtajiem rožu dekoriem uz namu fona noteikti iederēsies ne tikai tavā “Instagram” profilā! Skaisto pilsētas rotu var aplūkot Rīgas ielas posmā no Bauskas muzeja līdz Svētā Gara baznīcai, bet plašāk par tūrisma iespējām Bauskā un citviet Latvijā uzzini jau 31. janvārī Ķīpsalā!

Ekspozīcija “Padomju gadi”

Kafijas dzirnaviņas un iepirkumu tīkliņi, veļas mašīna “Rīga” un pirmo izlaidumu televizori, automašīnas un apģērbi – kā tas izskatījās padomju laikos? To un daudz ko citu var aplūkot un iemūžināt Aizkraukles Vēstures un mākslas muzeja “Kalna ziedi” pastāvīgajā ekspozīcijā “Padomju gadi”, kas veltīta dzīvei Latvijā padomju laikā.

Moku kambaris

Fotogrāfijas, kas uzņemtas šajā tūrisma objektā, noteikti pievērsīs tavu sekotāju uzmanību! Viesojoties Kokneses viduslaiku pilsdrupās, vari ne tikai iepazīt to vēsturi un vērot brīnumaino Daugavas ainavu, bet arī apmeklēt viduslaiku moku kambari. Uzzini vairāk par viduslaiku spīdzināšanas metodēm un moku rīkiem izstādē, bet nofotografēties kopā ar “bendi” dodies uz Koknesi!

Trapenes lapegļu gatve

Kur ir viena no garākajām lapegļu gatvēm Latvijā? Dodies uz Apes novadu un nofotografējies pie kādas no vairāk nekā 630 lapeglēm, kā arī purva bērziem un liepām! Piecus kilometrus garā Trapenes lapegļu gatve no Vidzemes šosejas ved uz Bormaņiem, izlokas cauri Trapenes centram līdz pat “Skoliņām”.

Stāmerienas pils

19. gadsimta 20. gados celtā Stāmerienas pils, ko ieskauj ainavu stila parks, pēc divu gadu ilgiem restaurācijas darbiem atkal ir atvērta apmeklētājiem. Dodies uz Gulbenes novadu un iemūžini atjaunoto pili skaistos fotokadros! Savulaik tur dzīvojis pat pasaulslavenā romāna “Gepards” autors Džuzepe Tomazi di Lampedūza, kas bija precējies ar baronesi Aleksandru fon Volfu. Šobrīd pilī apskatāma multimediāla ekspozīcija par Volfu dzimtu un lielformāta izstāde par pils vēsturi.

Ķeipenes kinostacija

Nostājies tuneļa vidū un izveido teju vai sirreālu fotogrāfiju! Ķeipenes kinostacijas tunelis, kas veidots no 24 kinokadriem, ir veltījums pirmajai kinolentei. Kinostacija izveidota Ķeipenes kādreizējās dzelzceļa stacijas telpās, un tajā apskatāma kinomākslas dižgaram Sergejam Eizenšteinam veltīta ekspozīcija.

Uldevena pils

Apmeklē Uldevena koka pili Lielvārdē un jūties kā 11.–12. gadsimta iedzīvotājs! Pils rekonstruēta pēc arheoloģisko izrakumu materiāliem no dažādām Latvijas vietām. Tolaik cilvēki bija mazāki augumā, tāpēc, apskatot pili, apmeklētājiem jāsarga sava galva. Ēku durvis vairāk līdzinās nelieliem caurumiem sienā, turklāt tam esot praktiski apsvērumi. Kādi tie ir? Nāc uz “Balttour 2020” un uzzini pie atsaucīgajiem dalībniekiem Lielvārdes ekspozīcijā!

Gaiziņkalns

Ja vēlies uzņemt fotogrāfiju 311,94 metrus virs jūras līmeņa, tad dodies uz Gaiziņkalnu, no kura paveras brīnišķīgs skats uz Viešūra ezeru. Turklāt tieši Gaiziņkalnā var paredzēt laiku – ja tas tinas miglā vai no tā ceļas miglaina dūmaka, tad ne vēlāk kā trešajā dienā gaidāmi nokrišņi.

Pāvilostas moli

Dodies skaistā pastaigā un iemūžini mirkli Pāvilostas molā! Kopš to pagarināšanas Pāvilostas moli ir viena populārākajām vietām, kur nofotografēties. Saullēkti un saulrieti tevi jau gaida!

Raunas viduslaiku drupas

Raunas viduslaiku pilsdrupas ar skatu torni ir vieta, kur sajust vēstures elpu un uzņemt ainaviskus foto visos gadalaikos. Uzkāpjot skatu tornī, var ieraudzīt Raunas ciema centra panorāmu no putna lidojuma. Rudens krāšņums, ziemas baltums, vasaras saulriets – šeit skati vienmēr ir skaisti!

Ozolnieku ezers

Uzņem īpašas fotogrāfijas pie Ozolnieku ezera fotorāmja, kas rotāts ar latviskām zīmēm! Ozolnieku ezers ir iecienīta atpūtas un peldēšanas vieta, ap kuru izveidots pastaigu celiņš. Turklāt pastaigu pie ezera vari apvienot ar vēl citu tūrisma objektu apskatīšanu Jelgavas reģionā un tuvākajā apkārtnē, par ko plašāk varēsi iztaujāt tūrisma centru darbiniekus “Balttour 2020” no 31. janvāra līdz 2. februārim Ķīpsalā!

Nikolaja vārti

Daugavpilī vispopulārākā vieta skaistu fotogrāfiju uzņemšanai ir cietoksnis – koka tilts pretī Nikolaja vārtiem. Nikolaja vārti, kas celti no 1824. līdz 1827. gadam neogotikas stilā un nosaukti par godu Krievijas imperatoram Nikolajam I, 2014. gadā atzīti par labāko restaurācijas darbu Latvijā. Dodies uz Daugavpili un apskati tos dzīvē!

No 31. janvāra līdz 2. februārim Ķīpsalā notiks 27. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2020”, kur sezonas jaunumus, populārākās ceļošanas iespējas, īpašos piedāvājumus un izdevīgus pirkumus Latvijas apceļošanai un pasaules atklāšanai piedāvās vairāk nekā 860 tūrisma uzņēmumu! Seko līdzi jaunumiem: www.balttour.lv un www.facebook.com/balttour

Izst;adi - gadatirgu “Balttour” rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA) un norisi nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Biļešu cenas:

Ieejas biļete – 6 EUR

Skolēniem, pensionāriem, invalīdiem (uzrādot apliecību) – 4 EUR

Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 1 bērns vai 1 pieaugušais un 2 bērni) – 12 EUR, vairāk bērnu – 2 EUR par katru

Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas!

Autostāvvieta – 5 EUR

Nestāvi rindā, pērc biļeti internetā: http://balttour.lv/?link=00400000

Darbalaiks:

31. janvārī 10.00–13.00 (Profesionāļu laiks)

31. janvārī 13.00–18.00

1. februārī 10.00–18.00

2. februārī 10.00–17.00

Papildu informācija:

Lauma Abramoviča, BT 1 sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

Tālr.: +371 29883736, e-pasts: lauma.abramovica@bt1.lv

Inese Libere, BT 1 mediju koordinatore

Tālr.: +371 29450037, e-pasts: inese.libere@bt1.lv

 

Komentārs par rakstu: Kur Latvijā top skaistākās Instagram bildes – uzzini “Balttour 2020”!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!