Trešdiena, 19. Jūnijs, 2024
Nils, Viktors
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

"Radi un draugi" svin 15 gadu jubileju un plāno pārtapt par četru zvaigžņu viesnīcu

26.04.2010

Trimdas latviešu, Anglijas Daugavas Vanagu Fonda pārstāvju, 1995. gadā izveidotā viesnīca, kas atrodas pašā Vecrīgas sirdī, Mārstaļu ielā - "Radi un Draugi" - šomēnes atzīmē 15 gadu jubileju. Šo gadu laikā viesnīca ne tikai apkalpojusi vairāk nekā 350 tūkstošus klientu, galvenokārt no tādām valstīm kā Lielbritānija, Vācija, Zviedrija, Somija un Norvēģija, bet arī piedzīvojusi vairākas būtiskas pārmaiņas. Turklāt tuvākajā nākotnē plānots pārtapt par četru zvaigžņu viesnīcu, papildinot tās piedāvājumu ar vairākiem jauniem pakalpojumiem.

"Pateicoties veiksmīgai viesnīcas darbībai, šo gadu laikā veikti vērienīgi paplašināšanās darbi un viesnīcai izveidotas divas jaunas piebūves. Savukārt turpmākā viesnīcas attīstības stratēģija paredz "Radu un Draugu" pārtapšanu par četru zvaigžņu viesnīcu," par viesnīcas attīstības plāniem stāsta tās valdes loceklis Māris Slokenbergs.

1997. gadā viesnīcai tika izveidota otra piebūve, savukārt 2000. gadā paplašināšanās darbi tika turpināti, izbūvējot trešo viesnīcas piebūvi. Šobrīd viesnīcas piedāvājumā ir ne tikai naktsmītnes, konferenču zāle, atpūtas zāle dažādu pasākumu un viesību rīkošanai, bet arī bāra un restorāna pakalpojumi. Tuvākajā laikā viesnīca "Radi un Draugi" plāno veikt dažādus rekonstrukcijas darbus, lai papildinātu pakalpojumu klāstu, kā arī iegūtu četru zvaigžņu statusu.

Vislielāko darbu viesnīcas tapšanā ieguldījis tās dibinātājs un valdes priekšsēdētājs, arī Anglijas Daugavas Vanagu Fonda pārstāvis Ādolfs Sīlis, kuram, apciemojot dzimteni deviņdesmito gadu sākumā, radās doma par pašam savas viesnīcas izveidi Rīgā. Ar Ādolfa Sīļa atbalstu un pārdomātu vadību viesnīca ne tikai kļuvusi par vienu no populārākajām Rīgas naktsmītnēm, bet arī devusi lielu ieguldījumu un aktīvi piedalījusies vairāku labdarības projektu īstenošanā.

15 gadu laikā kopš viesnīcas darbības uzsākšanas "Radi un Draugi" savu atbalstu aptuveni 2 miljonu latu apmērā snieguši vairākiem projektiem, iestādēm un organizācijām. Katru gadu ziedojumos novirzīti aptuveni 200 tūkstoši latu, sniedzot palīdzīgu roku vairākām Latvijas skolām, Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcas Hematoloģijas centram, Vītola fondam, Zvannieku mājām, Latvijas Bērnu fondam, vairākiem bērnu namiem un veco ļaužu aprūpes centriem, kā arī daudzām citām labdarības kustībām.

Par godu svinīgajam notikumam - viesnīcas 15 gadu jubilejai - plānotas ne tikai svinības, bet izdota arī Astrīdas Jansones sarakstītā grāmata "Vēl viens sapnis. Radi un Draugi 15 gados", kurā apkopoti visi ar viesnīcas darbību saistīto cilvēku atmiņu un pieredzes stāsti.
 

Komentārs par rakstu: "Radi un draugi" svin 15 gadu jubileju un plāno pārtapt par četru zvaigžņu viesnīcu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!