Sestdiena, 18. Novembris, 2017
Doloresa, Aleksandrs
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Zinātkāres centrs “ZINOO Rīga”

Reizes skatīts: 2710
Zinātkāres centrs “ZINOO Rīga”
Zinātkāres centrs “ZINOO Rīga”
Zinātkāres centrs “ZINOO Rīga”
Zinātkāres centrs “ZINOO Rīga”
Zinātkāres centrs “ZINOO Rīga”
Zinātkāres centrs “ZINOO Rīga”

Apraksts


Zinātkāres centrs “ZINOO Rīga” ir radīts ar mērķi atraisīt lielos un mazos cilvēkos zinātkāri par pasauli, tehnoloģijām un sevi tehnoloģiju pasaulē. Skolu klasēm centrs dos papildus motivāciju mācīties, bet ģimenēm tā būs vieta, kur jēgpilni pavadīt brīvo laiku.

Zinātkāres centra “ZINOO Rīga” eksponāti ir veidoti, lai ļautu paraudzīties uz lietām no cita skatu punkta. Izmēģināt šķībo istabu, kurā īsākais kļūs garāks, iziet cauri sienai, kustināt priekšmetus tiem nepieskaroties, vai spuldzīti var iedegt, turot to rokā, bez elektrības vadu savienojuma un kā smadzenēm likt darboties efektīgāk - tikai daži no daudzajiem interaktīvajiem eksponātiem, kurus iespējams ne tikai apskatīt, bet arī aptaustīt un līdzdarboties!

Zinātkāres centrs “ZINOO Rīga” tika atvērts pirms dažiem gadiem iepirkšanās centra Galleria Riga 5. stāvā. Šo gadu laikā centrs kļuvis par galamērķi skolēnu grupām un ģimenēm. Centrs pulcē bērnus arī skolas brīvlaikos, kad centrs rīko nometnes, nodarbības un šovus. Tāpat ir iespēja zinātkāres centrā organizēt dzimšanas dienas ballīti, kā arī pētīt eksponātus kopā ar draugiem. Īpašās organizētās nodarbībās var uzzināt vairāk par raķetēm, robotiem, skaņu un citām tēmām.  

 
Pats galvenais princips zinātkāres centrā ir darbība – eksponāti ir domāti, lai ar tiem darbotos, tiem pieskartos, tos aptaustītu un izmantotu. Darbošanās bērnus aizrauj un veicina mācīšanos, lai varētu turpināt atklāt arvien vairāk brīnumu visapkārt.     

Kontaktinformācija

  • Novads: Rīga (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: t/c Galleria Riga , Dzirnavu iela 67, Rīga
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: http://zinoo.lv
  • Tel.: 28391669
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!