Piektdiena, 21. Janvāris, 2022
Agne, Agnese, Agnija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Saules muzejs

Reizes skatīts: 10490
Saules muzejs
Saules muzejs
Karte

Apraksts


Saules Muzejs, kas savā neilgajā pastāvēšanas laikā ir ienesis siltumu un gaismu jau simtiem Latvijas iedzīvotāju un arī mūsu valsts ciemiņu sirdīs, aicina ciemos ne tikai ikdienā, kad mazliet pietrūkst saules un tās dzīvinošās enerģijas, bet arī Jums īpaši nozīmīgās dienās, kad vēlaties sev un saviem tuvajiem uzdāvināt dažus saulainus mirkļus un pavadīt brīdi kopā mūsu mājīgajās muzeja telpās.

Aicinām ciemos dzimšanas dienās, vārda dienās, pirms kāzu ballītēs un kāzu dienā, bērnības svētkos vai vienkāršos atkalredzēšanās brīžos, lai ģimenes un draugu lokā iemantotu sevī visu mūsu 350 sauļu spēku un pie siltas tējas tases vai dzirkstošas šampanieša glāzes atzīmētu šo satikšanos, lai mūsu radošajā darbnīcā caur smiekliem un sarunām piešķirtu dzīvinošo krāsu katrs savai mazajai saulītei, kas arī ārpus muzeja telpām nestu jums siltumu, gaismu un saulainas atmiņas par piedzīvoto.

Uzdāvināt sauli! – tā ir visjaukākā dāvana, kādu var veltīt sev īpaši tuvam cilvēkam. Sauli kā siltumu, kā enerģiju un mīlestību; sauli, kas notverta sajūtās un izstarota emocijās.

Muzejs atvērts katru dienu no 10:00 līdz 19:00
Biļešu cenas:
pieaugušie - 2,00 LVL

bērni - bezmaksas

studenti, skolēni, pensionāri - 1,50 LVL

skolēnu un bērnudārzu grupas - 1,50 LVL/pers.


(Radošā darbnīca iekļauta biļetes cenā - darbnīcā katram apmeklētājam ir iespēja apgleznot Saules muzeja dāvināto ģipša saulīti)

Kontaktinformācija

  • Novads: Rīga (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: Vaļņu iela 30, Vecrīga.LV1050
  • Kontaktpersona: -

Viesu grāmata

Maija Ļeļa
11.12.2018 12:44:04
Vēlos rast kontakttālrunu, jo norādītais neeksistē! Vēlos 20.decembrī ar skolēnu grupu ierasties uz meistardarbnīcu ap plkst.16.00. Vai ir iespējams? Cik maksā? Skolēnu grupa līdz 20 skolēniem.
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!