Ceturtdiena, 13. Augusts, 2020
Velga, Elvīra
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Apciemo dzērienu ražotni  [0] 

12.08.2020

Svētdien, 16. augustā, interesenti aicināti apciemot stiprināto dzērienu ražotni "Tīreļu dzītuve". Apmeklētājiem būs iespēja piedalīties ražotāja ekskursijās un uzzināt vairāk par SIA "LV-Destilāti" produktiem, pieaugušie -  varēs degustēt dzērienus. Viesojoties Tīreļos, ikviens būs laipni aicināts apskatīt lauku sētas dzīvniekus un zirgu stalli..

Zemgaļu svētki Tērvetē [0] 

11.08.2020

Tradīcijas turpinās un nu jau septiņpadsmito gadu pēc kārtas Tērvete aicina uz Zemgaļu svētkiem, kuru nosaukums šogad -“Zemgaļu sakta”. Kā vienmēr svētki norisināsies vairāku dienu garumā, tajos tiks akcentētas seno zemgaļu materiālās un garīgās kultūras vērtības. Zemgaļu svētki aizvien ir  guvuši lielu atzinību Latvijas iedzīvotāju un kaimiņvalstu vēstures interesentu vidū

Augusta sākuma pasākumi Tukuma pusē [0] 

06.08.2020

Augusta sākums Tukuma pusē pārsteidz ar daudzveidīgu kultūras, izklaides un sporta pasākumu programmu. Cikla Tiekamies Tukumā ietvaros šonedēļ ciemos aicināti māksliniecisku noskaņu cienītāji, lai izbaudītu košas izstādes, Mākslinieku ielas pasākumus un piedalītos Mākslas plenērā. Vēl būs iespēja klausīties grupas “Sestā Jūdze” koncertu, skatīties brīvdabas kino un just līdzi ielu basketbola turnīram. Ārpus pilsētas būs iespēja apmeklēt folkloras kopu saieta koncertu pie Viesatu upesloku dabas takas, noskatīties teātra izrādi Kandavas brīvdabas estrādē, piedalīties brīvdabas kino piknikā Lapmežciemā un svinēt svētkus Engurē.

 

Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī atvērtā ekskursija kopā ar gidu [0] 

05.08.2020

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina sestdien, 15. augustā, plkst. 11, iegādājoties biļeti Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa (turpmāk -Tornis) apskatei, doties iepazīt Torņa ekspozīcijas kopā ar gidi bez papildus samaksas. Pēc ekskursijas plkst. 12 būs iespēja piedalīties ražotāja “I’m Unity” produktu degustācijā.

Izbaudi jaunas garšas izstādē “Riga Food 2020”! [0] 

05.08.2020

No 9. līdz 12. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks Baltijas nozīmīgākā pārtikas izstāde “Riga Food 2020”, kas nozares profesionāļiem sniegs drošu vidi jauniem darījumiem, bet ikvienam gardēdim piedāvās iepazīt vēl neiepazītas garšas un smelties idejas savai ēdienkartei. Būs arī grila un BBQ konkursi, čili ēšanas sacensības, jaunumu prezentācijas un izglītojošas meistarklases!

Atklās atjaunotās ērģeles Kalnciema - Klīves baznīcā [0] 

04.08.2020

Ar nozīmīgu Latvijas kultūrvēstures notikumu - atjaunoto ērģeļu atklāšanas koncertu “Laudate Dominum”, kā arī Andreja Selicka himnas vijolei, ērģelēm un zvaniņiem “Križini” pasaules pirmatskaņojumu Kalnciema - Klīves baznīcā nedēļas nogalē, 9. augustā, noslēgsies ceturtie Vēsturisko ērģeļu svētki “Latvija – ērģeļu zeme”. Savukārt 7. augustā Ugāles luterāņu baznīcā ērģelniece Larisa Bulava aicinās ielūkoties senās mūzikas atklājumos. 8. augustā  Sesavas evaņģēliski luteriskajā baznīcā klausītāji tiks laipni aicināti uz koncertu “Lai Dievu visi teic”.

Apciemo Jelgavas novada ražotājus, muižas un amatniekus [0] 

27.07.2020

Sestdien, 1. augustā, un turpmākās trīs nedēļas nogales ikviens aicināts apciemot Jelgavas novada ražotājus, muižas un amatniekus. Interesentiem būs iespēja ražotāju uzņēmumos iepazīt vietējos produktus, ražošanas procesus un piedalīties degustācijās. Dodoties apmeklēt muižas, varēsiet izzināt muižu vēsturi, noklausīties stāstus par seno laiku sadzīvi, bet amatnieku darbnīcās – piedalīties radošās nodarbībās un apgūt amatniecības prasmes.

Aktīva un skanoša vasaras nedēļas nogale Tukuma pusē [0] 

24.07.2020

Piedzīvot vasaru ar noskaņu koncertiem, pasākumiem pilīs, dārzos un dabā, svinot svētkus un aktīvi sportojot – tā izskatās pasākumu piedāvājums mūspusē šonedēļ. Pasākumu ciklā “Tiekamies Tukumā” šajā nedēļas nogalē īpašs uzsvars uz sporta pasākumiem, bet programmā ir arī koncerti, izstādes atklāšana un brīvdabas kino. Īpaši izturīgajiem sestdien jādodas uz Vilkaču maratonu, romantisku sajūtu cienītājiem - uz pasākumiem Jaunmoku un Kalnmuižas pilīs, bet svinēt svētkus aktīvi un skaļi šonedēļ aicina Smārde.

KAROSTAS VASARA – vēl viena aizraujoša nedēļas nogale Karostā [0] 

21.07.2020

Šīs nedēļas nogalē Karostā risināsies Liepājas pašvaldības līdzfinansētā projekta “Karostas vasara” otrā daļa – 25.un 26.jūlijā liepājniekiem un pilsētas viesiem tiks piedāvātas interesantas aktivitātes un jaunumi.

Vēsturisko ērģeļu svētku “Latvija – ērģeļu zeme” atklāšanas koncerti Cesvaines evanģēliski luteriskajā baznīcā un Rīgas Jaunajā Svētās Ģertrūdes baznīcā. [0] 

21.07.2020

Vasaras krāšņākajā pilnbriedā, no 25. jūlija līdz 9. augustam, pie klausītājiem jau ceturto gadu dosies Vēsturisko ērģeļu svētki “Latvija – ērģeļu zeme”. Pirmais cikla koncerts "Romantisma gaismā" skanēs Cesvaines evanģēliski luteriskajā baznīcā sestdien, 25. jūlijā, plkst. 18.00. Muzicēs ērģelnieks Aigars Reinis un čellists Ivars Bezprozvanovs. Savukārt svētdien, 26. jūlijā, plkst. 17.00 Rīgas Jaunajā Svētās Ģertrūdes baznīcā programmā “Baltā nakts” dzirdēsim ērģelnieci Ilonu Birģeli un vijolnieci Paulu Šūmani.

Danču Etnonakts Ērmaņu muižā  [0] 

21.07.2020

Sestdien 25. jūlijā Ērmaņu muižā tiks izdejota ikgadējā Danču Etnonakts. Danču vadošie mūziķi – folkloras draugu kopa „Brička“ no Ķekavas. Sākums 19.00. Deju pauzēs darbosies Brīvā skatuve. Ikviens ir aicināts nospēlēt vienu, divas dziesmas vai dejas no savas ģimenes etniskā mantojuma. Dziesmas var būt jebkurā valodā, bez prasmju un spēju ierobežojuma.

Norisināsies kultūrvēsturiski izzinošā cikla “MARKABE” otrais pasākums [0] 

20.07.2020

Informējam, ka ar VKKF Latvijas valsts mežu Kurzemes kultūras programmas finansiālu atbalstu kultūrvēsturiski izzinošā cikla “MARKABE” otrais pasākums notiks 26. jūlijā plkst. 13:00 Kabiles muižā.

Sabiles Vīna svētku vietā šogad būs Sabiles “sapurināšana” un tirdziņš [0] 

20.07.2020

Lai arī Sabilē šogad nenotiks Vīna svētki ar ierastajiem daudzajiem pasākumiem un lielo tirgu, tas netraucē mums svinēt citādi Sabiles Vīna svētku jubileju, tāpēc Sabiles Vīna svētku vietā šogad būs Sabiles “sapurināšana" tikai ar vienu pasākumu un tirdziņš.

Brīvdabas muzejs sestdienās aicina uz Brīvās dabas tirgu [0] 

16.07.2020

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs no šīs sestdienas, 18. jūlija aicina uz Brīvās dabas tirgu Bonaventuras muižas parkā. Vasaras sestdienās no 10.00 līdz 18.00 netālu no ieejas Brīvdabas muzejā, Bonaventuras muižas parkā, pulcēsies vietējie amatnieki ar skaistiem un noderīgiem darinājumiem un pārtikas mājražotāji, kas apmeklētājiem piedāvās nogaršot un iegādāties dažādus Latvijā tapušus gardumus.

Tiekamies Tukumā atkal šonedēļ! [0] 

15.07.2020

Šajā nedēļas nogalē Tukuma puse jūs gaidīs ar īpaši daudzveidīgu kultūras, izklaides un aktīvās atpūtas pasākumu piedāvājumu. Pasākuma cikla “Tiekamies Tukumā” ietvaros ar zīmolu TT chill`o un TT klasika būs iespēja apmeklēt vairāku populāru mūziķu koncertus un mazos Rožu svētkus rožu dārzā “Rozītes”, savukārt TT aktīvs aicinās lielus un mazus pilsētas un pilsētas taku skrējienā. TT vertikāle sestdien piedāvās ceļot uz viduslaikiem, atzīmējot Tukuma miesta 575.gadadienu un Tukuma pilsētas vēstures muzeja “Pils tornis” 25 gadu jubileju, kā arī piedalīties jaunas izstādes atklāšanā. Būs klausāmi īpašu noskaņu koncerti arī Šlokenbekas muižā, Jaunpils novadā un atpūtas kompleksā “Valguma pasaule”, kā arī turpināsies romantisku saulrietu un saullēktu vērošana izbraucienos ar laivu Ķemeru nacionālajā parkā.

Turaidā radošās darbnīcas bērniem “Ko rāda pulkstenis?” [0] 

14.07.2020

Turaidas muzejrezervāts 18. jūlijā no plkst. 15.00 līdz 17.00 aicina ģimenes ar bērniem piedalīties radošajās darbnīcās “Ko rāda pulkstenis?”, kurās bērniem būs iespēja iepazīt dažādus pulksteņu veidus – saules pulksteni, smilšu pulksteni, viduslaiku pils pulksteni un citus, kā arī būs iespēja tikties ar saules pulksteņu pētnieku, astronomu Mārtiņu Gillu, ar kuru šogad sadarbībā tiek veikta saules pulksteņu padziļināta izpēte, lai izveidoti zinātniski  pamatotas saules pulksteņu rekonstrukcijas Turaidas pils pagalmā.

Aicina tvert vasaras noskaņas brīvdienu piedāvājumā “Sajūtu viļņi Liepājā” [0] 

10.07.2020

Organizācija “Liepaja Music” sadarbībā ar Liepājas uzņēmējiem no jūlija līdz augustam aicina izbaudīt nebijušu brīvdienu piedāvājumu pilsētas iedzīvotājiem un viesiem - “Sajūtu viļņi Liepājā”. Šī vasaras pasākumu kopa sastāvēs no četrām, dažāda rakstura pilsētas iepazīšanas, atpūtas un izklaides norisēm, kuru laikā piedzīvot vēl nebijušas sajūtas un pieredzi starp debesīm un diviem krastiem, tieši Liepājas ezerā.

“Tiekamies Tukumā”, Zvejnieksvētki un citi pasākumi Tukuma pusē [0] 

09.07.2020

Šajā nedēļas nogalē visi aicināti mūspusē atzīmēt Šokolādes dienu, izbaudīt vakaru akustiskās noskaņās un izdejoties “Liepu ballē”, paviesoties kādā daiļdārzā, piedalīties Zvejnieksvētkos, noskatīties brīvdabas kino, kā arī noklausīties Igo skaistāko dziesmu koncertu.

Rožu un liepu ziedēšanas laiku aicina baudīt Ģimeņu dienā Jaunmoku pilī  [0] 

08.07.2020

Skaistajā liepu un rožu ziedēšanas laikā 12. jūlijā no plkst. 10:00 - 16:00 notiks Ģimeņu diena Jaunmoku pilī. Tās ietvaros varēs piedalīties izzinoši praktiskās aktivitātēs Meža muzejā, kavēties sarunās Tējas salonā un izveidot rakstu simbolu Zīmes Centrā.

Ekskursija “Bīronu laiki Jelgavā” [0] 

08.07.2020

Gide Gunta Trana sadarbībā ar Jelgavas reģionālo tūrisma centru aicina sestdien, 11. jūlijā, plkst. 11.00 piedalīties cikla “Vai Tu pazīsti savu pilsētu?” ekskursijā “Bīronu laiki Jelgavā”. Ekskursiju cikls veltīts nozīmīgiem notikumiem Jelgavas 755 gadu ilgajā vēsturē.

Sarunas muzejā “Zemnieku mājā ienāk pilsētas mode” [0] 

07.07.2020

Turaidas muzejrezervāts 11. jūlijā plkst. 15.00 aicina uz sarunu muzejā “Zemnieku mājā ienāk pilsētas mode”, kurā mākslas vēsturniece, Turaidas muzejrezervāta galvenā speciāliste, Mg. Art Ina Līne stāstīs par iespējamo ģērbšanos zemnieku vidē 19. gadsimtā, kad laukos jau parādījās atskaņas no pilsētas modes. Būs iespēja uzzināt, ko mēs par tā laika modi šobrīd zinām un nezinām, kur var meklēt informāciju, kā arī par stereotipiem, kas veidojušies gadsimta garumā.

Tūrisma rallijs Optimistivus 2020/ Rust&Dust Vidzemē [0] 

07.07.2020

Rust N Dust ride ir visu auto (rumaku, vecu verķu, drapaku, čipotu dīzeļu, nākotnes "klasiku" un citu savādu auto) entuziastu izklaides brauciens ar uzdevumiem, maksimāli jautru vakara programmu, ballīti un balvām.

Rundāles pils muzeja teritorijā norisināsies zemessardzes 1. Rīgas brigādes inženieru mācības [0] 

07.07.2020

9. un 10. jūlijā muzeja teritorijā tiks rīkotas Zemessardzes 1. Rīgas brigādes Inženieru rotas mācības.

KAROSTAS VASARA – trīs aizraujošas nedēļas nogales Karostā [0] 

07.07.2020

Karostas glābšanas biedrība šovasar liepājniekiem un pilsētas viesiem piedāvās īpašas aktivitātes trīs nedēļas nogalēs – 11.-12.jūlijā, 25.-26.jūlijā un 22.-23.augustā. Katra nedēļas nogales programma sastāvēs no izglītojošas un izklaidējošas ekskursija, aktīvās atpūtas, gastronomiskā piedāvājuma, vakara programmas un pasākumiem bērniem. Katru nedēļas nogali piedāvātie pasākumi atšķirsies. Tie būs vienlīdz interesanti gan vietējiem tūristiem, gan ārzemniekiem. Varēs apmeklēt gan atsevišķus pasākumus no piedāvātās programmas, gan visu programmu kopumā un tādā gadījumā izlozēt vēl papildus aktivitātes balvās.

Jūlijā no jauna tiek atvērta Klaušinieku māja un Dainu kalnam - 35  [0] 

03.07.2020

Ar jūlija mēnesi sestdienās un svētdienās Turaidas muzejrezervātā pēc pandēmijas ierobežojumiem apmeklētājiem no jauna tiek atvērta Klaušinieku māja, kurā iekārtota plaša ekspozīcija “Ceļā uz Latvijas valsti. Klaušinieks. Saimnieks. Pilsonis”, kas vēsta par vairāk nekā 100 gadus ilgu vēstures posmu no dzimtbūšanas atcelšanas Vidzemē 1819. gadā līdz Latvijas Agrārās reformas likuma pieņemšanai 1920. gadā.

Jūlijs – dārzu svētku mēnesis Tukuma pusē [1] 

01.07.2020

Tukums ir rožu pilsēta, bet tai apkārt saimnieko ne viens vien ziedu vai daiļdārza īpašnieks. Tukuma pievārtē atrodamas dažādu laiku muižas un dažādu veidu dārzi. Kamēr pilsētā iepazīstams un izsmaržojams ir Rožu maršruts, tikmēr piļu un dārzu saimnieki jūlija mēnesi izveidojuši par dārzu pasākumu mēnesi.

Vēsturisko parku un dārzu dienās ciemos aicina Jaunmoku pils   

29.06.2020

Vēsturisko parku un dārzu dienu Latvijas pilīs un muižās ietvaros 5. jūlijā no pl.13:00 ciemos aicina Jaunmoku pils. Parka apmeklētāji varēs būt klāt jauna vides objekta atklāšanā, baudīt koncertu, doties ekskursijā, piedalīties seminārā un īpašā Meža kriketa turnīrā.

Koncertcikla “Liepaja Lake Music” sezonu uzsāks ģitārists Mārcis Auziņš [0] 

26.06.2020

Informējam, ka vasaras koncertcikla “Liepaja Lake Music” sezonas atklāšana norisināsies 5. jūlijā plkst. 20.00, pirmoreiz uz peldošās skatuves Liepājas ezerā šosezon kāpjot  harizmātiskajam un meistarīgajam ģitāristam, komponistam un aranžētājam - Mārcim Auziņam.

Apciemo Jelgavas novada mājražotājus un muižas [0] 

25.06.2020

Sestdien, 4. jūlijā, un turpmāk jūlija sestdienās, mājražotāji un muižu pārstāvji Jelgavas novadā aicina apciemot saimniecības un muižas. Mājražošanas uzņēmumos varēs iepazīt unikālus vietējos produktus un piedalīties degustācijās, bet, dodoties apmeklēt muižas, izzināt muižu vēsturi, noklausīties stāstus par seno laiku sadzīvi un izbaudīt muižu parku šarmu.

Aicina sagaidīt Vasaras saulgriežus Papē [0] 

18.06.2020

Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja lauku ekspozīcija Rucavas novada Papes Ķoņu ciemā zvejnieka sēta “Vītolnieki” ielūdz uz Vasaras saulgriežu svinībām svētdien, 21. jūnijā no 17.00 līdz pusnaktij. Arī šogad rucavnieki gaidīs svinēt gribētājus ar dažādām jestrām izdarībām – izdziedāšanu un aplīgošanu, vakarēšanu pie ugunskura, īpašo goda mielastu, lāpu gājienu un saules pavadīšanu jūrā –, lai kopīgi sagaidītu gada īsāko nakti.

Turaidā radošās darbnīcas bērniem “Zāļu sievas 3 padomi” [0] 

17.06.2020

Turaidas muzejrezervāts 20. jūnijā aicina ģimenes piedalīties radošajās darbnīcām bērniem “Zāļu sievas 3 padomi”, kas norisināsies brīvdabā pie Klaušinieku mājas. Radošās darbnīcu sākuma laiki plānoti 20. jūnijā plkst. 14.00, plkst. 15.15 un plkst. 16.30. Lai ievērotu sociālās distancēšanās nodrošinājumu muzeja apmeklējuma laikā, dalībai darbnīcās jāpiesakās iepriekš, zvanot pa tālruni 29384512 vai rakstot e-pastā: turaida.muzejs@apollo.lv, norādot sev vēlamo laiku.

Brīvdabas muzejs aicina uz pastaigu Jāņu noskaņās [0] 

16.06.2020

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs no 18. līdz 29. jūnijam aicina uz pastaigu Jāņu noskaņās "Pušķosim namu sētas!". Teju divu nedēļu garumā Brīvdabas muzeja sētas būs rotājušās Jāņiem, izmantojot tradicionālus materiālus, paņēmienus un paražas.

Gongu pēcpusdiena dabas parkā “Numernes valnis”  [0] 

15.06.2020

Vasaras saulgrieži ir īpašs laiks, kad cilvēks un daba saplūst vienotā veselumā un viss apkārt ir enerģijas un dzīvības pilns. Radot iespēju piedzīvot kaut ko nebijušu un maģisku, Kārsavas novada pašvaldība, sadarbībā ar gongu meistari Evitu Sarmu, Dabas aizsardzības pārvaldi un VAS “Latvijas valsts meži”, 22. jūnijā rīko gongu pēcpusdienu dabas parkā “Numernes valnis”.

Nedēļas nogale dabas un vasaras noskaņas baudīšanai Tukuma pusē [0] 

12.06.2020

Tuvojoties vasaras saulgriežiem un mazinoties pulcēšanās ierobežojumiem, Tukuma pusē tiek piedāvāts arvien vairāk pasākumu dažādām gaumēm un interesēm. Šajā nedēļas nogalē visi laipni aicināti gan uz koncertiem Jaunmoku pils dārzā un Šlokenbekas muižas pagalmā, gan dabas baudīšanas aktivitātēm, laivojot un dodoties pārgājienā, gan arī uz radošām meistarklasēm pucēšanās priekam un latvisko dzīves ziņu izziņai saulgriežu laikam. Teātra cienītājiem piedāvājumā teātra izrāde Tukuma pilsētas Kultūras namā, bet kino mīļiem - kino savā auto Cinevillā.

 

Zaļās brīvdienas Āraišos jau šajā nedēļas nogalē - 13. un 14. jūnijā! [0] 

11.06.2020

13. un 14. jūnijā Āraišos izbaudi pirmsjāņu noskaņu caur Āraišu skaistajām pļavām, vietām un noderīgām prasmēm.Zaļās brīvdienas sāksies 13. jūnijā plkst.10.00 ar rītu ezerpīli, ekskursiju gida pavadībā, iebrienot senajos laikos Āraišu ezerpils Arheoloģiskajā parkā. Brīvdienas turpināsies dodoties uz Āraišu vējdzirnavām, kur būs iespēja ne tikai apskatīt un izstaigāt visus četrus dzirnavu stāvus, bet arī nobaudīt dzirnavu saimnieces latviskos ēdienus vējdzirnavu kalna terasē ar skatu uz ezeru vai piknikot pašiem ziedošā pļavā.

 

Brīvdabas muzeja Gadatirgus pārcelts uz nākamo gadu [0] 

10.06.2020

Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja rīkotais 50. Latviešu tautas lietišķās mākslas darinājumu Gadatirgus, kā norise bija plānota 1. un 2. augustā, saistībā ar šobrīd noteiktajiem pulcēšanās ierobežojumiem un distancēšanās prasībām tiek pārcelts uz 2021. gadu.

Karostas festivāls, pirmais šīs vasaras festivāls Liepājā, ir sācies! [0] 

09.06.2020

Karostā ir ieradušies festivāla mākslinieki no Rīgas, Talsiem, Tallinas un Tartu, kā arī liepājnieki, kas piedalās Karostas festivālā un sāk savu darbu cietumā, fortos, Redānā un ūdenstornī. 

Saulrieta pastaiga dabā un kino Tukuma pusē [0] 

05.06.2020

Jūnija pirmajā nedēļas nogalē Tukuma pusē ir iespēja doties dabā un piedalīties pārgājienā Lielajā Ķemeru tīrelī, kā arī baudīt kino, gan sēžot savā auto Cinevillā, gan ari uz lielā Kultūras nama ekrāna.

Turaidas muzejrezervāts no 5. jūnija atver ekspozīcijas telpās [0] 

05.06.2020

Turaidas muzejrezervāts no 5. jūnija ver vaļā ekspozīcijas telpās Turaidas vēsturiskā centra senajās ēkās un aicina ikvienu no jauna iepazīt vēstures stāstus viduslaiku mūra pils ekspozīcijās, Turaidas baznīcā, Dārznieka mājā un muižas saimnieciskajā centrā. Turaidas muzejrezervāts atvērts katru dienu no 10.00 līdz 20.00, ekspozīcijas telpās atvērtas no 10.00 līdz 18.00. Ievērojot visus nosacījumus, kas attiecas uz sociālās distancēšanās nodrošināšanu muzejos, būs nelieli ierobežojumi ekspozīciju apskatē un notiks apmeklētāju plūsmas regulēšana ēkās.

„Gadatirgum 50”- Brīvdabas muzejs aicina uz izstādi [0] 

03.06.2020

Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja Izstāžu zālē no šī gada 29. maija līdz 29. novembrim  skatāma izstāde “Latviešu tautas lietišķās mākslas darinājumu Gadatirgum 50”, kurā tiks cildināti sasniegumi Latvijas amatniecībā un piedāvāts ieskats raibajā tirgus vēsturē.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!